תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » החגיגה הדרומית של Dell-EMC

דיילי ציפי


החגיגה הדרומית של Dell-EMC

מאת 31 באוקטובר 2017, 12:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בניין מספר 1 בפארק גב ים לתעשיות מתקדמות בבאר שבע הפך לפני ימים אחדים לאתר חגיגי במיוחד, כשמרכז הפיתוח הדרומי של Dell-EMC, שממוקם בו, חגג שש שנים להקמתו. חגיגת יום ההולדת נוצלה להשקת הרחבת הפעילות בשטח נוסף של יותר מ-1,500 מ"ר, שמתווספים ל-2,000 המ"ר שהחברה כבר מחזיקה בבניין.

ב-2011 הייתה EMC חלוצת הפארק, כשהייתה הראשונה לשכור שטח באתר המדברי. ערבותה על העסקה אפשרה להתחיל את בניית הפארק, שבו מוקם בימים אלה הבניין הרביעי.

לאירוע, שכלל ברכות וגזירת סרט, הופעה של להקת הבית, חדרי בריחה טכנולוגיים ועוד פעילויות העשרה (וכמובן כיבוד), הוזמנו ובאו אורחים רבים, ובראשם: ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ'; מנכ"לית העירייה, אבישג אבטובי; מנכ"ל גב ים, אבי יעקובוביץ'; פרופ' דן בלומברג, סגן הנשיאה ודיקן למחקר ופיתוח באוניברסיטת בן גוריון; אלברטו (איקו) חסון, ראש ה-CERT הלאומי; ואשר שטרית, סגן מנהל מרכז ההשקעות במשרד הכלכלה.

בצד המארחים, הגיע לארץ ממטה החברה בארצות הברית פרנק הוק, נשיא חטיבת לקוחות ושווקים ב-Dell-EMC. לצדו נכחו באירוע ד"ר ארנה ברי, סגנית נשיא ומנכ"לית מרכז המצוינות של החברה בישראל, החולש על ארבעה אתרי פיתוח – בבאר שבע, הרצליה, קיבוץ גליל ים וחיפה; מאיה הופמן-לוי, מנכ"לית מרכז הפיתוח בבאר שבע; שלומי ליברמן, סמנכ"ל התפעול של מרכז המצוינות; ומאות עובדי החברה באתר הדרומי.

תורת היחסות בבאר שבע

דנילוביץ' פתח את האירוע באמרו שוועדת השמות של עיריית באר שבע אישרה לקרוא לשדרה המרכזית בפארק ההיי-טק "שדרת תורת היחסות", כהומאז' לשמה הקודם של EMC. ראש העירייה פנה במלים חמות לד"ר ברי ואמר כי היא פורצת דרך, ציונית אמיתית ומבחינתו מהווה מודל לחיקוי, מאחר שהיא לא מאמינה ברצף המלים "זה בלתי אפשרי". הוא ציין ששיתוף הפעולה עם Dell-EMC, שאותו דחפה ד"ר ברי, ונכונות הממשלה להתגייס להגשמת החזון של העירייה, הם שהביאו להקמת הפארק.

הוק אמר שמכל המקומות שבהם ביקר בעולם, בישראל הוא נתקל בתשוקה ובתעוזה יוצאות דופן. הוא אף ציין שישראל היא הפייבוריט שלו. "בניתם פה משהו מיוחד, שלא רואים בכל מקום. רמת החדשנות, היצירתיות, הדינמיות, הרוח הקהילתית והתמיכה שאתם נותנים אחד לשני, שיוצאת ממקום העבודה החוצה לפגישות חברתיות, זה משהו ייחודי שלא קורה ככה סתם, אלא עם מנהיגות חזקה. העבודה שנעשית פה מגנה על מידע ברחבי העולם ויש לה השפעה חזקה על כלל התעשייה", אמר.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

גוזרים את הסרט: מימין - שלומי ליברמן, סמנכ"ל התפעול של מרכז המצוינות של Dell-EMC בבאר שבע; אבי יעקובוביץ', מנכ"ל גב ים; רוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע; ד"ר ארנה ברי, סגנית נשיא ומנכ"לית מרכז המצוינות של Dell-EMC בישראל; פרנק הוק, נשיא חטיבת לקוחות ושווקים ב-Dell-EMC; ד"ר יניב הראל, מנהל קבוצת הסייבר של החברה; מאיה הופמן-לוי, מנכ"לית מרכז הפיתוח בבאר שבע; וליאם קווין, מנהל טכנולוגיות ראשי וסגן נשיא בכיר ב-דל. צילןם: דייגו מיטלברג

גוזרים את הסרט: מימין – שלומי ליברמן, סמנכ"ל התפעול של מרכז המצוינות של Dell-EMC בבאר שבע; אבי יעקובוביץ', מנכ"ל גב ים; רוביק דנילוביץ', ראש עיריית באר שבע; ד"ר ארנה ברי, סגנית נשיא ומנכ"לית מרכז המצוינות של Dell-EMC בישראל; פרנק הוק, נשיא חטיבת לקוחות ושווקים ב-Dell-EMC; ד"ר יניב הראל, מנהל קבוצת הסייבר של החברה; מאיה הופמן-לוי, מנכ"לית מרכז הפיתוח בבאר שבע; וליאם קווין, מנהל טכנולוגיות ראשי וסגן נשיא בכיר ב-דל. צילןם: דייגו מיטלברג

החגיגה הדרומית של Dell-EMC Reviewed by on . בניין מספר 1 בפארק גב ים לתעשיות מתקדמות בבאר שבע הפך לפני ימים אחדים לאתר חגיגי במיוחד, כשמרכז הפיתוח הדרומי של Dell-EMC, שממוקם בו, חגג שש שנים להקמתו. חגיגת בניין מספר 1 בפארק גב ים לתעשיות מתקדמות בבאר שבע הפך לפני ימים אחדים לאתר חגיגי במיוחד, כשמרכז הפיתוח הדרומי של Dell-EMC, שממוקם בו, חגג שש שנים להקמתו. חגיגת Rating: 0

הגיבו