תוכן פרסומי

אודות אנשים ומחשבים

משרדי קבוצת אנשים ומחשבים בגבעתיים
משרדי קבוצת אנשים ומחשבים בגבעתיים

קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את מנהיגים – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

אנשים ומחשבים היא גם חברת ההפקות הגדולה ביותר של כנסים ואירועי היי-טק בישראל. אנחנו מפיקים אירועים ללקוחות בינלאומיים כמו SAP, Google, HP, IBM, Symantec, VMware, CA, Matrix, BMC, RedHat ולחברות מקומיות רבות. הכנסים המקצועיים שלנו, שעוסקים בתחומים, טכנולוגיות וסקטורים ספציפיים, נהיו פופולריים עד כדי כך, עד שרבים מהם הפכו כבר מזמן למסורת שנתית. דוגמאות בולטות לאירועים כאלה הם CyberSec, InfoSec, DevCon, eGov, mPay, Agile ועוד.

האירועים שלנו, שמפגישים יחד את אנשי ה-IT, המחשוב והטכנולוגיה המובילים בישראל, הם גם המקום שבו אנחנו מכריזים על הזוכים בתחרויות היוקרתיות שלנו, ומעניקים תארים כמו המנמ"ר המצטיין של השנה, פרויקטי IT המצטיינים של השנה, האפליקציה המצטיינת של השנה וכו'. על רשימת הזוכים נמנים הבנקים הגדולים בישראל, חברות תקשורת מובילות, חברות תעופה, ממשלת ישראל, צה"ל ועוד רבים וטובים.

במקביל לאירועי הענק, אנחנו מנהלים גם פורומים מקצועיים ויוקרתיים, שמחברים יחד מקצועני ICT מובילים בתחומם לימי עיון, גיבוש ונטוורקינג באווירה אישית ואינטימית יותר. הפורומים מאפשרים לאנשי המקצוע לחלוק את הידע והניסיון שלהם עם עמיתים מחברות דומות, ולהיחשף להתפתחויות האחרונות בתחום העיסוק שלהם. אחד הפורומים הייחודיים ביותר שלנו הוא C3, המפגיש יחד את מנהלי מערכות המידע (CIO), מנהלי הטכנולוגיות (CTO) והמנכ"לים הבכירים בתעשייה המקומית. אנו מפעילים כיום 14 פורומים בתחומים שונים, כגון פיתוח תוכנה, שיווק, BI, אבטחת מידע ועוד.

במסגרת העבודה שלנו, אנחנו מדברים מדי יום עם האנשים המשפיעים ביותר בתעשיית הטכנולוגיה הישראלית, לרבות מנכ"לים, מנמ"רים, CTOs, ספקים, ISVs, שותפים ומשתמשים. רובם הגדול בני בית אצלנו. בנוסף, אנחנו נמצאים בקשר ישיר עם שרים וחברי כנסת, קצינים בכירים בצבא, במשטרה ובמערכת הביטחון, גורמים מדיניים, ראשי עמותות, גופים כלל ארציים ועוד. אנחנו יודעים שמחשבים זה חשוב מאוד, אבל מאמינים שהאנשים שמפעילים אותם חשובים הרבה יותר. אנחנו מאמינים בזה עד כדי כך, שהפכנו את המוטו הזה לשם שלנו ואנחנו מיישמים אותו מדי יום ביומו.

אנשים ומחשבים היא חברה פרטית בבעלות משפחתית, שנוסדה על ידי הזוג פלי הנמר ודליה פלד. שניהם מובילים את הקבוצה מאז עד היום כמנכ"לים משותפים ומתגאים לקרוא לעשרות העובדים המסורים שלהם משפחה. "אנשים לפני מחשבים" זה לא רק מוטו אצלנו, אלא הדרך שבה אנחנו חיים ועובדים.

צרו קשר

אנשים ומחשבים (הפקות) בע"מ
מגדל הוורד, דרך השלום 53
גבעתיים 5345433
טל' 03-7330733
[email protected]

בעלי תפקידים

פלי הנמר (פלי פלד), יזם ומנהיג, [email protected]
דליה פלד, מנכ"לית, [email protected]
יהודה קונפורטס, עורך ראשי, [email protected]
יוסי הטוני, סגן העורך הראשי, [email protected]
יניב הלפרין, עורך DailyMaily ופורטל החדשות של אנשים ומחשבים, [email protected]
נטלי גבאי, סמנכ"ל כנסים ואירועים, [email protected]
דנה פלד, סמנכ"ל תפעול, [email protected]

אילן ג'יבלי – סמנכ"ל כספים, [email protected]

יניב פאר – מנהל המיחשוב,

אווה שקלאר – מנהלת מדיה, [email protected]

נועה אפשטיין – כנסים ואירועים, [email protected]

חגית קדם – מפיקת אירועים, [email protected]

יעל מסר – מפיקת אירועים, [email protected]

רלי כהן – סגנית עורך DailyMaily ופורטל אנשים ומחשבים, [email protected]

רון קסלר – מנהל דיגיטל, [email protected]

הודעות לעיתונות ופניות למערכת, [email protected]

תרגומים – בני רן, www.bennyrun.co.il