תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » ניר חינסקי ינהל את הענן של גוגל במרכז ומזרח אירופה, המזה"ת ואפריקה
ניר חינסקי, מנהל פעילות הענן של גוגל באזור מרכז ומזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. צילום: תומר פולטין

ניר חינסקי ינהל את הענן של גוגל במרכז ומזרח אירופה, המזה"ת ואפריקה

מאת 17 בספטמבר 2017, 12:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ניר חינסקי מונה למנהל פעילות הענן של גוגל (Google) באזור מרכז ומזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. חינסקי כיהן עד כה כמנהל Google Cloud במזרח התיכון ובאפריקה. בעקבות הרחבת תפקידו, הוא ינהל את הפעילות ב-29 מדינות ויוביל בהן את מימוש האסטרטגיה והצמיחה העסקית של חטיבת הענן, שמגוגל נמסר כי היא הצומחת ביותר בה.

לחינסקי ניסיון רב בתחום שירותי הענן, יישומי מובייל ואבטחת מידע, והוא מנוסה במימוש יעדים עסקיים באמצעות תכנון אסטרטגי, הבנת מגמות שוק ומינוף שותפויות עם לקוחות. הוא הגיע לגוגל ב-2013 כדי להקים את פעילות הענן במדינות המזרח התיכון ואפריקה. לפני כן הוא עבד במשך כשמונה שנים במיקרוסופט (Microsoft), שם הוביל את מערך המכירות של מוצרי אבטחת המידע והענן וסייע לצמיחה של מאות אחוזים בפעילות העסקית. את דרכו המקצועית החל במאונטיין ויו, בירת עמק הסיליקון של ארצות הברית, כמנהל אבטחה וטכנולוגיות מידע בקומטאץ'.

ניר חינסקי ינהל את הענן של גוגל במרכז ומזרח אירופה, המזה"ת ואפריקה Reviewed by on . ניר חינסקי מונה למנהל פעילות הענן של גוגל (Google) באזור מרכז ומזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. חינסקי כיהן עד כה כמנהל Google Cloud במזרח התיכון ובאפריקה. בע ניר חינסקי מונה למנהל פעילות הענן של גוגל (Google) באזור מרכז ומזרח אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. חינסקי כיהן עד כה כמנהל Google Cloud במזרח התיכון ובאפריקה. בע Rating: 0

הגיבו