תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » חילופי חוכמה טייוואניים-ישראליים

דיילי ציפי


חילופי חוכמה טייוואניים-ישראליים

מאת 29 ביוני 2016, 15:47 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שני סטודנטים מטייוואן, וואנג לין וקאי צינג, הגיעו באחרונה למכללה האקדמית אשקלון, על מנת להדריך בחוג למדעי המחשב באחד התחומים החמים ביותר כיום: התקני אינטרנט של הדברים. הם ידריכו את הסטודנטים על תפעול מרחוק של בית חכם, באמצעות אפליקציות ואתרי אינטרנט מאובטחים לחלוטין.

הסטודנטים אף ילמדו על מערכת אַרְדוּאִינוֹ- התקן שמטרתו ליצור סביבה נוחה וזולה לפיתוח פרויקטים המשלבים תוכנה עם רכיבי אלקטרוניקה. על בסיס מערכת זו הם יפתחו, יחד עם מדריכיהם, פרויקטים חדשניים בתחום אבטחת הסייבר.

זו השנה השנייה שבה נערכים חילופי סטודנטים בין המכללה האקדמית אשקלון לאוניברסיטת NTU מטייוואן. מרצים בכירים וחוקרים מהחוג, ד"ר גיא לשם וד"ר אסתר דוד, זכו במענק מחקר מטעם משרד המדע לשנים 2015-2017, והם משקיעים אותו לשיתופי פעולה חוצי יבשות בתחומי הסייבר ואבטחת המידע.

במהלך הקיץ עתידים לצאת ארבעה סטודנטים מצטיינים מהחוג למדעי המחשב במכללה באשקלון לטייוואן, על מנת להשתתף בסדנה רב לאומית לפיתוח לאינטרנט של הדברים, בשיתוף אינטל (Intel).

השבוע הבינלאומי של המכללה האקדמית אשקלון כלל גם הרצאה של הסטודנטית יעל קרלין ממגמת בריאות הציבור בכנס בינלאומי בשווייץ, שעסק ברפואת שיניים.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה וחזרה עם תמונה.

המרצים מטייוואן יחד עם ד"ר גיא לשם מהחוג למדעי המחשב במכללה האקדמית אשקלון (מימין)

המרצים מטייוואן יחד עם ד"ר גיא לשם מהחוג למדעי המחשב במכללה האקדמית אשקלון (מימין)

המרצים, הסטודנטים ונשיא המכללה האקדמית אשקלון, פרופ' שלמה גרוסמן

המרצים, הסטודנטים ונשיא המכללה האקדמית אשקלון, פרופ' שלמה גרוסמן

חילופי חוכמה טייוואניים-ישראליים Reviewed by on . שני סטודנטים מטייוואן, וואנג לין וקאי צינג, הגיעו באחרונה למכללה האקדמית אשקלון, על מנת להדריך בחוג למדעי המחשב באחד התחומים החמים ביותר כיום: התקני אינטרנט של שני סטודנטים מטייוואן, וואנג לין וקאי צינג, הגיעו באחרונה למכללה האקדמית אשקלון, על מנת להדריך בחוג למדעי המחשב באחד התחומים החמים ביותר כיום: התקני אינטרנט של Rating: 0

הגיבו