תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » בא לבקר במאורת הנמר: איל פדר-לוי, ZenCity
איל פדר-לוי, מנכ"ל זן סיטי. צילום: פלי הנמר

בא לבקר במאורת הנמר: איל פדר-לוי, ZenCity

מאת 4 בדצמבר 2016, 16:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפני ימים אחדים הגיע לביקור במאורת הנמר איל פדר-לוי, מנכ"ל הסטארט-אפ ZenCity, שעוזר לרשויות להתחבר לצרכים ולרצונות של התושבים שלהן ולמדוד את הביצועים שלהן.

פדר-לוי מתעסק כבר מספר שנים בחדשנות עירונית וחוקר את הקשר בין טכנולוגיה דיגיטלית לחיים בעיר. בין היתר, הוא היה שותף להקמה של "מרכז העיר" – המכון לחקר ערים ועירוניות באוניברסיטת תל אביב, והוא אף משמש כחבר הוועד המנהל באיגוד המתכננים בישראל. פדר-לוי הוא יוצא יחידה 8200 של צה"ל, וניהל מספר ארגונים ועמותות העוסקים בנושאים עירוניים.

ZenCity היא חברת סטארט-אפ מתל אביב המפתחת מערכת לניהול עירוני המבוסס על מידע מהתושבים. המערכת משתמשת באלגוריתם לימוד מכונה כדי לנתח כמויות גדולות של מידע ממגוון מקורות – פייסבוק (Facebook), טוויטר (Twitter), המוקד העירוני ועוד – ומספקת למקבלי ההחלטות ברשות  נתונים בזמן אמת על הנושאים שמעסיקים את התושבים, המגמות בשיח שלהם, הרגש שלהם כלפי תחומי הפעילות של הרשות ועל אירועים שדורשים התייחסות מהירה. היא אפילו שולחת התראות ישר לנייד כשמשהו מעניין קורה. המערכת נמצאת בענן, ולכן ההתקנה שלה פשוטה ומידית והיא זמינה מכל מכשיר – מחשב, טאבלט או סמארטפון.

לדברי פדר-לוי, "יש כבר מספר רשויות בישראל שמשתמשות במערכת, והיינו שמחים להציע לרשויות נוספות להתחיל לקבל תמונה בזמן אמת של רצונות וצרכי התושבים שלהן".

בא לבקר במאורת הנמר: איל פדר-לוי, ZenCity Reviewed by on . לפני ימים אחדים הגיע לביקור במאורת הנמר איל פדר-לוי, מנכ"ל הסטארט-אפ ZenCity, שעוזר לרשויות להתחבר לצרכים ולרצונות של התושבים שלהן ולמדוד את הביצועים שלהן. פדר- לפני ימים אחדים הגיע לביקור במאורת הנמר איל פדר-לוי, מנכ"ל הסטארט-אפ ZenCity, שעוזר לרשויות להתחבר לצרכים ולרצונות של התושבים שלהן ולמדוד את הביצועים שלהן. פדר- Rating: 0

הגיבו