תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » מייקל ארינגטון, בעל אתר טק-קראנץ', פיתח מחשב בעל מסך מגע המיועד לגלישה באינטרנט

מייקל ארינגטון, בעל אתר טק-קראנץ', פיתח מחשב בעל מסך מגע המיועד לגלישה באינטרנט

ה-CrunchPad מבוסס על מעבדי אטום של אינטל, הוא בעל מסך בגודל של 12 אינץ' וזיכרון בנפח של 4 ג'יגה-בייט ● המקלדת הווירטואלית שלו תהיה דומה לזו של מכשירי iPhone ● המחשב החדש יושק בחודשים הקרובים, ויעלה פחות מ-300 דולרים

מאת 7 ביולי 2009, 11:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מייקל ארינגטון, בעל הבלוג טק-קראנץ', פיתח מחשב חדש בעל מסך מגע, המיועד לגלישה באינטרנט. הוא אף ייסד חברה בסינגפור, שבאמצעותה ישווק מחשב זה. ארינגטון אמר, כי הוא יפרסם הודעה מסודרת בכל הנוגע למחשב החדש בסוף יולי. הוא לא מסר מתי יתחיל שיווק המכשיר, אולם אמר, כי זה ייעשה "בהקדם האפשרי", ככל הנראה בחודשים הקרובים. הוא הוסיף, כי מחירו של המכשיר צפוי להיות פחות מ-300 דולרים.

ההודעה על המכשיר החדש פורסמה לאחר כמעט שנה של פיתוח. המחשב, הקרוי CrunchPad, מבוסס על מעבדי אטום של אינטל. ניתן יהיה לגלוש בו באינטרנט, לקרוא אי-מיילים ולצפות בקבצי וידיאו דרך אתרים מבוססי פלאש, כמו יו-טיוב. גודל המסך יהיה 12 אינץ', והוא יהיה בעל מקלדת וירטואלית דומה לזו של מכשירי iPhone. הזיכרון שלו צפוי להיות בנפח של 4 ג'יגה-בייט, והוא יגיע עם כבל USB.

ארינגטון אמר, כי ה-CrunchPad לא יחייב חומרה רבה כדי להעלות אותו בצורה חלקה.

מייקל ארינגטון, בעל אתר טק-קראנץ', פיתח מחשב בעל מסך מגע המיועד לגלישה באינטרנט Reviewed by on . מייקל ארינגטון, בעל הבלוג טק-קראנץ', פיתח מחשב חדש בעל מסך מגע, המיועד לגלישה באינטרנט. הוא אף ייסד חברה בסינגפור, שבאמצעותה ישווק מחשב זה. ארינגטון אמר, כי הוא מייקל ארינגטון, בעל הבלוג טק-קראנץ', פיתח מחשב חדש בעל מסך מגע, המיועד לגלישה באינטרנט. הוא אף ייסד חברה בסינגפור, שבאמצעותה ישווק מחשב זה. ארינגטון אמר, כי הוא Rating:

הגיבו