תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » מזל"ט אמבולנס: האור שבקצה המנהרה
מצילים אתכם משמיים. מזל"ט האמבולנס. צילום: יוטיוב

מזל"ט אמבולנס: האור שבקצה המנהרה

הכירו את הרחפן שיציל את חייכם ● מטרתו לשפר את תשתית החירום הקיימת ● מדובר בסוג חדש של רחפנים שיכולים לעבור את ה-100 קמ"ש ומגיעים ליעדם תוך דקה אחת בלבד

מאת 23 במרץ 2016, 16:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מתעניינים ברחפנים ובטכנולוגיות תעופה? מרגישים מעופפים יותר מתמיד? הירשמו לכנס אנשים ורחפנים של אנשים ומחשבים.

בכל שנה קרוב למיליון אנשים באירופה סובלים מדום לב. כתוצאה מהאטה בזמן התגובה של שירותי החירום, 8% בלבד שורד.

כעת, אולי הכל יוכל להשתנות בזכות מזל"ט-האמבולנס המסוגל להציל חיים עם דפיברילטור משולב.

מטרת מזל"ט האמבולנס היא לשפר את תשתית החירום הקיימת עם רשת של מזל"טים. מדובר בסוג חדש של רחפנים שיכול לעבור את ה-100 קמ"ש ומגיע ליעדו תוך דקה אחת בלבד – מה שמגדיל את סיכוי ההישרדות מ-8% ל -80%!

בוודאי תשאלו – אוקיי, נחת המזל"ט. כעת מי יבצע את ההחייאה? ובכן, התשובה היא – לגמרי אתם! אך אתם לא לבד. למזל"ט מצלמה דרכה צופה בכם איש החירום אשר נותן לכם הוראות מדויקות מה לעשות ובודק שהכל נעשה כשורה. אתם אמנם הביצועיסטים – אך בהחלט תחת פיקוח והדרכה.

מזל"ט האמבולנס בנוסף מתקפל כרובוטריק והופך לארגז כלים עבור כל סוג של ציוד חירום.

אמנם מזל"ט האמבולנס הנוכחי משמש לטיפול במקרי דום לב בלבד, אך שימושיו העתידיים ישמשו גם במקרים כגון טביעה, סוכרת, בעיות נשימה וטראומות.

למרות השדרוג הרחפני המופלא הזה, חשוב לציין כי אף אחד לא פטור מלתת עזרה למטופל עד שיגיע המציל האווירי. יש להתחיל תמיד בביצוע ההחייאה הראשונה ולדאוג לשלוח עובר אורח כדי שיביא את הרחפן ממקום הנחיתה למקום הימצאו של המטופל.

מתעניינים ברחפנים ובטכנולוגיות תעופה? מרגישים מעופפים יותר מתמיד? הירשמו לכנס אנשים ורחפנים של אנשים ומחשבים.

מזל"ט אמבולנס: האור שבקצה המנהרה Reviewed by on . מתעניינים ברחפנים ובטכנולוגיות תעופה? מרגישים מעופפים יותר מתמיד? הירשמו לכנס אנשים ורחפנים של אנשים ומחשבים. בכל שנה קרוב למיליון אנשים באירופה סובלים מדום לב. מתעניינים ברחפנים ובטכנולוגיות תעופה? מרגישים מעופפים יותר מתמיד? הירשמו לכנס אנשים ורחפנים של אנשים ומחשבים. בכל שנה קרוב למיליון אנשים באירופה סובלים מדום לב. Rating: 0

הגיבו