תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל סגרה את Google Labs

גוגל סגרה את Google Labs

ביל קורן, סגן נשיא בכיר למחקר ותשתיות מערכת, ציין כי החברה הפיקה תובנות חשובות רבות מהשחרור של אבות טיפוס בשלבים מוקדמים של הפיתוח במסגרת Google Labs, אך הוסיף כי "אנו חייבים להתמקד כדי להפיק את המרב מההזדמנויות החשובות שניצבות לפנינו" ● חלק מהפרויקטים שמופעלים כיום במסגרת Google Labs יבואו מיד אל קיצם, בעוד שאחרים ישולבו במסגרות אחרות שמפעילה גוגל

מאת 21 ביולי 2011, 14:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מנכ"ל גוגל (Google), לארי פייג', מקיים את הבטחתו למקד את משאבי החברה במוצרי הליבה – ובהודעה שפורסמה ביום ד' בבלוג הכריזה החברה רשמית על הפסת הפעילות של Google Labs.

ביל קורן, סגן נשיא בכיר למחקר ותשתיות מערכת, ציין כי החברה הפיקה תובנות חשובות רבות מהשחרור של אבות טיפוס בשלבים מוקדמים של הפיתוח במסגרת Google Labs, אך הוסיף כי "אנו חייבים להתמקד כדי להפיק את המרב מההזדמנויות החשובות שניצבות לפנינו".

חלק מהפרויקטים שמופעלים כיום במסגרת Google Labs יבואו מיד אל קיצם, בעוד שאחרים ישולבו במסגרות אחרות שמפעילה גוגל. קורן ציין כי מוצרי Google Labs שמוצעים כיום כיישומים במסגרת Android Market ימשיכו להופיע שם. "נוסיף לפתח ולחדש במרץ גם בלי Google Labs, כפי שהוכיחה ההשקה בשטח של גוגל פלוס בחודש שעבר", הבטיח קורן.

גוגל סגרה את Google Labs Reviewed by on . מנכ"ל גוגל (Google), לארי פייג', מקיים את הבטחתו למקד את משאבי החברה במוצרי הליבה - ובהודעה שפורסמה ביום ד' בבלוג הכריזה החברה רשמית על הפסת הפעילות של Google L מנכ"ל גוגל (Google), לארי פייג', מקיים את הבטחתו למקד את משאבי החברה במוצרי הליבה - ובהודעה שפורסמה ביום ד' בבלוג הכריזה החברה רשמית על הפסת הפעילות של Google L Rating:

הגיבו