תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אפל מודה: בעיה במערכת ההפעלה החדשה עלולה לגרום לאובדן נתונים

אפל מודה: בעיה במערכת ההפעלה החדשה עלולה לגרום לאובדן נתונים

החברה אישרה טענות של גולשים, שלפיהן נתגלו בעיות בגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה Snow Leopard מתוצרתה ● התקלה גורמת לאובדן נתונים של משתמשים שנכנסו אליה בחשבון אורח, ולאחר מכן נכנסו בחשבון הרגיל שלהם ● מאפל נמסר, כי "אנו מודעים לבעיה, אשר מופיעה לעתים נדירות ביותר, ושוקדים על תיקונה"

מאת 13 באוקטובר 2009, 13:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מספר משתמשים בגרסה האחרונה של OS X – מערכת ההפעלה החדשה של אפל (Apple), המכונה Snow Leopard, התלוננו על כך שנתוניהם האישיים אבדו לאחר שנכנסו למחשב בחשבון אורח. כעת, אפל מודה, כי אכן נתגלתה בעיה בגרסה זו, ומסרה שהיא שוקדת על פיתוח תיקון מתאים. "אנו מודעים לבעיה, אשר מופיעה לעתים נדירות ביותר, ושוקדים על תיקונה", מסרה אתמול (ב') החברה.

התלונות הראשונות של המשתמשים הועלו לפורומים של אפל כבר בתחילת ספטמבר, אך, כאמור, רק כעת אפל מכירה בהן באופן רשמי. על פי התלונות, משתמשים שנכנסו למחשב בחשבון אורח, ואחר כך נכנסו בחשבון הרגיל, גילו שנתוניהם האישיים נעלמו וכי החשבון אותחל (כל השינויים, ההתאמות וההגדרות נמחקו). נראה שאכן מדובר בבעיה נדירה – עד כה נמצאו פחות ממאה תלונות – אך אין ספק שזו בעיה קשה שזוכה כעת לכותרות גם בעקבות אובדן הנתונים בחברת Danger של מיקרוסופט (Microsoft), שהיא היצרנית של מכשירי Sidekick.

אין זו הבעיה הראשונה שמתגלה במערכות Snow Leopard. בעיות נוספות שדווחו הן היתקעות או קריסה של מנגנון Finder, בעיות תמיכה ביישומים שונים וניתוקים של התקשורת האלחוטית במכשירי Airport.

אפל מודה: בעיה במערכת ההפעלה החדשה עלולה לגרום לאובדן נתונים Reviewed by on . מספר משתמשים בגרסה האחרונה של OS X - מערכת ההפעלה החדשה של אפל (Apple), המכונה Snow Leopard, התלוננו על כך שנתוניהם האישיים אבדו לאחר שנכנסו למחשב בחשבון אורח. מספר משתמשים בגרסה האחרונה של OS X - מערכת ההפעלה החדשה של אפל (Apple), המכונה Snow Leopard, התלוננו על כך שנתוניהם האישיים אבדו לאחר שנכנסו למחשב בחשבון אורח. Rating:

הגיבו