תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מיקרוסופט הציגה גרסה משופרת של אפליקציות Outlook
לא נח לרגע. Outlook

מיקרוסופט הציגה גרסה משופרת של אפליקציות Outlook

בין השינויים: תמיכה בפרוטוקול IMAP, אפשרות להתאמה אישית של תנועות המגע שבהן תומכת האפליקציה ואופציה לאכיפה של מדיניות הסיסמאות של החברה

מאת 19 בפברואר 2015, 16:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

שבועיים בלבד לאחר שהוצגו בראשונה שחררה מיקרוסופט (Microsoft) גרסאות משופרות של אפליקציות Outlook למכשירי מבוססי iOS ואנדרואיד (Android). יחד עם זאת, חלק מהשיפורים יושמו בשתי האפליקציות וחלקן בנפרד.

לפני כשבועיים מיתגה מחדש מיקרוסופט את אפליקציית הדואר האלקטרוני אקומפלי (Accomplie). הפתרון נרכש על ידי ענקית הטכנולוגיה בדצמבר האחרון, כחלק מהשאיפה להרחיב את נוכחותה בזירה הסמארטפונים.

ברשימת השינויים שנוספו לאפליקציות Outlook ניתן למצוא: תמיכה בפרוטוקול IMAP, אפשרות להתאמה אישית של תנועות המגע שבהן תומכת האפליקציה (למשל, שינוי התיקיות שיופעלו בנגיעה) ואפשרות לאכיפה של מדיניות הסיסמאות של החברה.

זהו המשך מגמת החברה מאז עומד בראשה המנכ"ל החדש, סטיה נדלה, שרואה באפיק זה אחד מהמנועים החשובים ביותר לצמיחתה.

להורדת הגרסה ל-IOS לחצו כאן.

להתקנת גרסת האנדרואיד לחצו כאן.

מיקרוסופט הציגה גרסה משופרת של אפליקציות Outlook Reviewed by on . שבועיים בלבד לאחר שהוצגו בראשונה שחררה מיקרוסופט (Microsoft) גרסאות משופרות של אפליקציות Outlook למכשירי מבוססי iOS ואנדרואיד (Android). יחד עם זאת, חלק מהשיפור שבועיים בלבד לאחר שהוצגו בראשונה שחררה מיקרוסופט (Microsoft) גרסאות משופרות של אפליקציות Outlook למכשירי מבוססי iOS ואנדרואיד (Android). יחד עם זאת, חלק מהשיפור Rating: 0

הגיבו