תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » הרכישה הגדולה ביותר של VMware: תקנה את SpringSource ב-420 מיליון דולרים

הרכישה הגדולה ביותר של VMware: תקנה את SpringSource ב-420 מיליון דולרים

SpringSource היא חברה פרטית המספקת כלים לכתיבת תוכניות בשפת ג'אווה – מה שיאפשר ל-VMware להיכנס לתחומים שבהם לא הייתה לה דריסת רגל עד כה ● החברה הרוכשת צופה, כי הרכישה תפגע ברווחיה ל-2010, אולם לא תפגע בהכנסות שלה לשנה זו

מאת 11 באוגוסט 2009, 9:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

VMware הודיעה, כי חתמה על הסכם מחייב לרכישתה של SpringSource – חברה פרטית אמריקנית העוסקת בפיתוח בג'אווה, תמורת 420 מיליון דולרים. זאת, מסרה ענקית הווירטואליזציה, במטרה לספק ללקוחותיה תוכניות שיסייעו להם בתפעול מרכזי המיחשוב שלהם. בהודעה שהוציאה VMware נכתב, כי הרכישה אמנם תפגע ברווחיה הצפויים ב-2010 שלא על פי GAAP, אולם לא תפגע בהכנסות שלה לשנה זו.

SpringSource מפתחת ומוכרת כלי תוכנה שניתן להשתמש בהם כדי לכתוב תוכניות בשפת ג'אווה בקוד פתוח. היא מעסיקה 150 עובדים, וממוקמת בסן-מתאו, קליפורניה, ארה"ב. הרכישה עתידה לאפשר ל-VMware להיכנס לתחומים שבהם לא הייתה לה דריסת רגל עד כה.

בתחילה דווח, כי שווי העסקה יעמוד על 362 מיליון דולרים, אולם בהודעה שהוציאה VMware תוקן הסכום. ההערכה היא, כי עסקת הרכישה תושלם בספטמבר הקרוב.

הרכישה הגדולה ביותר של VMware: תקנה את SpringSource ב-420 מיליון דולרים Reviewed by on . VMware הודיעה, כי חתמה על הסכם מחייב לרכישתה של SpringSource - חברה פרטית אמריקנית העוסקת בפיתוח בג'אווה, תמורת 420 מיליון דולרים. זאת, מסרה ענקית הווירטואליזצי VMware הודיעה, כי חתמה על הסכם מחייב לרכישתה של SpringSource - חברה פרטית אמריקנית העוסקת בפיתוח בג'אווה, תמורת 420 מיליון דולרים. זאת, מסרה ענקית הווירטואליזצי Rating:

הגיבו