תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » מפגש דורות והרבה צחוק – בחגיגות ה-20 למרכז הפיתוח של סאפ

דיילי ציפי


מפגש דורות והרבה צחוק – בחגיגות ה-20 למרכז הפיתוח של סאפ

מאת 23 בינואר 2018, 14:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דיילי ציפי נכחה לא מכבר באירוע עסקי וחברתי מרגש: כ-700 מעובדי ובוגרי מרכז הפיתוח של סאפ (SAP) בישראל נפגשו באחרונה בכדי לציין חגיגות 20 שנים למרכז. האירוע התקיים במרכזה החדש של סאפ ברעננה, בנוכחות המייסדים והמנכ"לים לשעבר.

באטריום המתנשא לגובה שש קומות ובאוהל רחב ידיים שהוקם ברחבה הצמודה לבניין המרכזי אפשר היה ללחוץ ידיים ולהגיד שלום, בין היתר, לגרעין המייסדים – ראובן אגסי ושי אגסי, לאודי זיו ולמיקי שטיינר, מנכ"לי המרכז בעבר, לאנשי שגרירות גרמניה בישראל, לראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, לבתיה עופר ולאחרים.

עשרות ראיונות, חומרים וקטעי ארכיון רבים שנאספו לקראת האירוע שימשו בסיס למיצג אינטראקטיבי על תולדות המרכז, ובהם, בין השאר, הקלטות מהטלוויזיה, סרטי וידיאו, אריזות מוצרים ואפילו הבלקברי (Blackberry) הראשון של שי אגסי.

המנכ"לית הנוכחית של מרכז הפיתוח, אורנה קליינמן, אמרה כי "אנחנו חיים בעיצומה של המהפכה התעשייתית הרביעית. חברות בנקאות, אנרגיה ובריאות – כולן ייראו אחרת לגמרי בעוד 10 שנים. מרכז הפיתוח בישראל בונה מוצרים ופתרונות ללקוחות הענק של סאפ שיעברו לעידן הדיגיטלי ובו זמנית, מאפשרים להם להמשיך ולחיות בסביבה היברידית".

קליינמן חשפה סטטיסטיקות על העובדים של החברה: 39% מכלל העובדים במרכז הם נשים, הגילאים נעים בין 20 ל-50 פלוס וממוצע הוותק הוא מעל תשע שנים. 910 תינוקות נולדו לאנשי החברה בזמן קיומו של המרכז, הרוב המוחלט של העובדים והעובדים לשעבר היו במטה החברה בגרמניה ו-10% מכלל העובדים הם עדיין סטודנטים.

בהרצאה מעוררת השראה אמר שי אגסי ש- "כיום אנחנו מנסים למצוא תרופה למחלה שהורגת הכי הרבה אנשים – הזקנה. על סמך ההתקדמות, נראה שהאדם הראשון שיגיע לגיל 150 והאדם הראשון שיגיע לגיל 1,000 נולדו בהפרש של 10 שנים. לא ייוולדו, אלא כבר נולדו".

לקינוח, אבי נוסבאום עלה לבמה להופעה מצחיקה במיוחד.

דיילי ציפי צפתה, נצפתה, התרגשה, צחקה וחזרה עם תמונות.

מימין: שי אגסי, ממייסדי מרכז הפיתוח של סאפ ברעננה, אורנה קליינמן, מנכ"לית המרכז, וזאב בילסקי, ראש עיריית רעננה. צילום: אורי חבושי, אינסומניה

מימין: שי אגסי, ממייסדי מרכז הפיתוח של סאפ ברעננה, אורנה קליינמן, מנכ"לית המרכז, וזאב בילסקי, ראש עיריית רעננה. צילום: אורי חבושי, אינסומניה

מימין: אבי נוסבאום ואורנה קליינמן, מנכ"לית מרכז הפיתוח של סאפ בישראל. צילום: אורי חבושי, אינסומניה

מימין: אבי נוסבאום ואורנה קליינמן, מנכ"לית מרכז הפיתוח של סאפ בישראל. צילום: אורי חבושי, אינסומניה

מפגש דורות והרבה צחוק – בחגיגות ה-20 למרכז הפיתוח של סאפ Reviewed by on . דיילי ציפי נכחה לא מכבר באירוע עסקי וחברתי מרגש: כ-700 מעובדי ובוגרי מרכז הפיתוח של סאפ (SAP) בישראל נפגשו באחרונה בכדי לציין חגיגות 20 שנים למרכז. האירוע התקיי דיילי ציפי נכחה לא מכבר באירוע עסקי וחברתי מרגש: כ-700 מעובדי ובוגרי מרכז הפיתוח של סאפ (SAP) בישראל נפגשו באחרונה בכדי לציין חגיגות 20 שנים למרכז. האירוע התקיי Rating: 0

הגיבו