תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » כולם נגד אחד: ענקיות התוכן מתאחדות במאבק נגד Kodi
Kodi

כולם נגד אחד: ענקיות התוכן מתאחדות במאבק נגד Kodi

המטרה: תביעה גדולה שהוגשה בקליפורניה נגד חברה בשם Set TV ש-Kodi היא הבסיס לשירות שהיא "מעניקה" שמציע לא פחות מ-500 ערוצים של תוכן פרימיום בעלות של כ-20 דולר לחודש

מאת 30 באפריל 2018, 16:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

המלחמה ב-Kodi, או יותר נכון ביכולת שלה לאפשר העברה של תכנים בלתי חוקיים, עולה מדרגה. מעכשיו גם נטלפיקס (Netflix) ואמזון (Amazon), שתיים מספקיות התוכן הטלוויזיוני הגדולות ביותר בשוק, משנסות מותניים לצד חברות כמו דיסני (Disney), NBC ואחרות.

המטרה: תביעה גדולה שהוגשה בקליפורניה נגד חברה בשם Set TV ש-Kodi היא הבסיס לשירות שהיא "מעניקה" שמציע לא פחות מ-500 ערוצים של תוכן פרימיום בעלות של כ-20 דולר לחודש. וכן, נחשו מאין היא משיגה את החומרים הללו.

ספקיות הטלוויזיה באמצעות האינטרנט משקיעות בימים אלו מליוני דולרים ביצירה ובקנייה של תכנים, ומדובר בתחום שרק הולך וצומח. ב-Set TV פשוט סיפקו אפליקציות לכל מיני ממירים ומכשירים המבוססים על אנדרואיד, ואפילו ל-Fire TV של אמזון עצמה וכן ל-Shield של Nvidia. אפליקציות אלו מבוססות על קודי, והן כאמור מאפשרות גישה לכמות ענקית של תכנים מבלי לשלם למקור.

החברות כעת מתאגדות כדי להילחם בתופעה הזו בחורמה, וזה כאמור בא לידי ביטוי בתביעה כנגד Set TV בה נדרשת החברה לשלם פיצויים של 150,000 דולרים עבור כל תוכנית ששודרה שלא כחוק ותוך הפרת זכויות יוצרים. זה כמובן יכול להסתכם במאות מליוני דולרים.

לפי התביעה החברה אף מוכרת ממיר משלה שמגיע מוגדר מראש עבור אלו שלא רוצים להסתבך עם התקנה עצמית. הממיר, ST-110 Set Top Box, נמכר במחיר של 89 דולרים והוא כבר מגיע עם הגדרה מלאה של כל הערוצים ועם ממשק מסודר שמוגדר כידידותי למשתמש.

Set TV עדיין לא הגישה כתב הגנה, ככל הידוע.

כולם נגד אחד: ענקיות התוכן מתאחדות במאבק נגד Kodi Reviewed by on . המלחמה ב-Kodi, או יותר נכון ביכולת שלה לאפשר העברה של תכנים בלתי חוקיים, עולה מדרגה. מעכשיו גם נטלפיקס (Netflix) ואמזון (Amazon), שתיים מספקיות התוכן הטלוויזיונ המלחמה ב-Kodi, או יותר נכון ביכולת שלה לאפשר העברה של תכנים בלתי חוקיים, עולה מדרגה. מעכשיו גם נטלפיקס (Netflix) ואמזון (Amazon), שתיים מספקיות התוכן הטלוויזיונ Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    דודי

    רחמנות עליהם חסרים להם כמה מיליונים של משתמשי קודי כאילו לא דיי להם ממה שמגלגלים כל שנה.יעשו טוב יותר אילו יגיעו להסכם פשרה של תשלום בינהם וכולם יצאו נשכרים

הגיבו