תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » האקרים הפכו את קונסולת המשחקים Switch לטאבלט Linux מן המניין
Switch של נינטנדו. צילום: יח"צ

האקרים הפכו את קונסולת המשחקים Switch לטאבלט Linux מן המניין

חברי failOverwatch ציינו כי הם פרצו למערכת באמצעות פגיעות בחומרה עצמה שאינה ניתנת לטענתם, לתיקון

מאת 20 בפברואר 2018, 14:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אחרי שהשתעשעו עם תמונות שמראות אתחול של מערכת Linux עבור קונסולת המשחקים הניידת Switch, עלתה קבוצת ההאקרים fail0verflow רמה אחת קדימה.

הקבוצה הצליחה להפעיל את מערכת המשחק של נינטנדו (Nintendo) במצב עבודה בו הוא מתפקד כטאלבט מן המניין.

הקבוצה, כמו תמיד העלתה עדויות לעבודה שלה לטוויטר (Twitter), והפעם כבר לא מדובר בתמונות בלבד. הקבוצה העלתה סרטון בו היא מראה כיצד המכשיר עובד עם הפצת Linux מלאה.

במסגרת הסרטון מוצג כיצד Switch גולש באינטרנט באמצעות הדפדפן כרומיום (Chromium), כיצד ניתן במגע קליל לפתוח את תפריט ההגדרות כדי לשנות את עוצמת הבהירות של התצוגה, ובנוסף מורצת אפליקציה ייעודית שמראה שמערכת ההפעלה מתפקדת היטב מול ועם השבב הגרפי של הקונסולה.

חברי failOverwatch ציינו שוב כי הם פרצו למערכת באמצעות פגיעות בחומרה עצמה שאינה ניתנת, לטענתם, לתיקון.

הפעם הם גם ציינו במפורש שהם לא השתמשו בשבב חיצוני כדי לעשות את העקיפה שאפשרה להם לקבל את היכולת להתקין את ה-Linux כך שיתפקד כמערכת ההפעלה של Switch.

האקרים הפכו את קונסולת המשחקים Switch לטאבלט Linux מן המניין Reviewed by on . אחרי שהשתעשעו עם תמונות שמראות אתחול של מערכת Linux עבור קונסולת המשחקים הניידת Switch, עלתה קבוצת ההאקרים fail0verflow רמה אחת קדימה. הקבוצה הצליחה להפעיל את מ אחרי שהשתעשעו עם תמונות שמראות אתחול של מערכת Linux עבור קונסולת המשחקים הניידת Switch, עלתה קבוצת ההאקרים fail0verflow רמה אחת קדימה. הקבוצה הצליחה להפעיל את מ Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    lol king

    חח קראתם להם fail overwatch

הגיבו