תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » התוכנית של טראמפ להשמיד את דאעש: "סייבר, זה דבר גדול היום"
דולנד טראמפ. צילום: BigStock

התוכנית של טראמפ להשמיד את דאעש: "סייבר, זה דבר גדול היום"

כשנשאל דונלד טראמפ כיצד יטפל במדינה האסלאמית, חשף סוף סוף את הנשק המתוחכם שישיג את המטרה - אך בעיקר את ערוותו הטכנולוגית

מאת 7 בספטמבר 2016, 12:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית, דונלד טראמפ, הבהיר לא אחת את עמדתו נגד המדינה האסלאמית (דאעש) ואת דרך הטיפול הרצויה בה – להנחית מכה כואבת ומהירה, ולהשיג הרתעה. עתה, כשנשאל כיצד יעשה זאת, חשף סוף סוף את הנשק המתוחכם שישיג את המטרה – וכנראה גם את ערוותו הטכנולוגית.

במהלך כינוס בחירות בווירג'יניה ביץ', שאל קצין בצבא האמריקני את איל הנדל"ן לגבי דאעש, שלדבריו מהווה את אחד האיומים הביטחוניים על ארצות הברית. "ציינת בעבר מרכיבים שונים של אסטרטגיה – צבא, סייבר, כלכלה ואידיאולוגיה. תוכל להרחיב על כך?", שאל-ביקש את טראמפ.

"ובכן, זהו זה", השיב המועמד הרפובליקני בהסבר מבולבל. "ואתה יודע שסייבר הופך להיות גדול מאוד בימינו. זה הופך להיות משהו שלפני כמה שנים לא היה קיים במילה בכלל. ועכשיו הסייבר כל כך גדול, ואתה יודע שאתה רואה את מה שהם עושים עם האינטרנט".

טראמפ לא עושה חיל בזירה הטכנולוגית, בלשון המעטה. מנהלים בכירים מעמק הסיליקון, ובהם אנשי מפתח מהחברות Slack ,Twilio ,Reddit, טוויטר (Twitter) ו-Yelp, יצאו נגדו לפני כחודשיים ברשימה שפרסמו ברשת. המכתב שפרסמו מביע התנגדות נחרצת לעמדותיו בנוגע להגירה ולאינטרנט חופשי ופתוח, וטוען כי להצעות המדיניות של המועמד תהיה השפעה שלילית על תעשיית ההיי-טק.

התוכנית של טראמפ להשמיד את דאעש: "סייבר, זה דבר גדול היום" Reviewed by on . המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית, דונלד טראמפ, הבהיר לא אחת את עמדתו נגד המדינה האסלאמית (דאעש) ואת דרך הטיפול הרצויה בה - להנחית מכה כואבת ומהירה, ולהשיג המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית, דונלד טראמפ, הבהיר לא אחת את עמדתו נגד המדינה האסלאמית (דאעש) ואת דרך הטיפול הרצויה בה - להנחית מכה כואבת ומהירה, ולהשיג Rating: 0

הגיבו