תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » 70 שנה אחרי: אפליקציה בשם 70 קולות מספרת על השואה
70 קולות מהשואה - בסלולר

70 שנה אחרי: אפליקציה בשם 70 קולות מספרת על השואה

האפליקציה כוללת שורה של סיפורים שכתבו אנשים שחיו באותה התקופה ● מדי יום יפורסם "קול" חדש, וכן קובץ אודיו שבועי

מאת 22 בינואר 2015, 13:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כ-70 שנה אחרי שחרור מחנה המוות אושוויץ ולקראת יום השואה הבינלאומי, שחל ביום ג' הקרוב, עלתה לאוויר אפליקציה בשם 70 קולות, שמספרת על מוראות השואה. האפליקציה מיועדת לאנדרואיד (Android) ול-iOS.

היישום כולל שורה של סיפורים על השואה, שנכללו בעבודה בשם "70 קולות: קורבנות, עבריינים ומשקיפים", שפורסמה על ידי הנאמנות לחינוך השואה (Holocaust Educational Trust). יש בה 70 נקודות מבט שונות על הימים הנוראים ההם, באמצעות אנשים שחיו באותה תקופה, שמספרם הולך ומידלדל מדי יום.

במהלך 70 הימים הקרובים תציע האפליקציה מדי יום "קול" חדש, וכן קובץ אודיו שבועי. התכנים יפורסמו גם באתר 70Voices.

לזכור - גם במובייל. צילום: אתר 70 קולות

לזכור – גם במובייל. צילום: אתר 70 קולות

"עם ציון 70 שנים, אנחנו רוצים לתת לכמה שיותר אנשים הזדמנות ללמוד משהו חדש בקשר לשואה", אמרה קרן פולוק, מנהלת הנאמנות.

אלכס מוס, מנהל נושא החינוך בנאמנות, ציין כי ההחלטה להשתמש באפליקציה כדי ללמד על השואה היא ניסיון להימנע מכך שההנצחה תהפוך לדבר פסיבי. "בעולם של Candy Crash וסלפי'ז, טכנולוגיית מובייל עשויה להיראות לאנשים מסוימים חסרת ערך וטיפשית, ולא פלטפורמה לעיסוקים רציניים וללימוד אירועים קשים מהעבר. אלא שאני לא מסכים עם הדעה הזו. עלינו לתקשר עם אנשים תוך שימוש בכל אמצעי שהם מעדיפים, בכל מכשיר אפשרי ובכל מקום. לטוב ולרע, ה-'חלל' שבו נמצא את רוב האנשים כיום הוא במכשירי הסלולר והטאבלטים".

70 שנה אחרי: אפליקציה בשם 70 קולות מספרת על השואה Reviewed by on . כ-70 שנה אחרי שחרור מחנה המוות אושוויץ ולקראת יום השואה הבינלאומי, שחל ביום ג' הקרוב, עלתה לאוויר אפליקציה בשם 70 קולות, שמספרת על מוראות השואה. האפליקציה מיועד כ-70 שנה אחרי שחרור מחנה המוות אושוויץ ולקראת יום השואה הבינלאומי, שחל ביום ג' הקרוב, עלתה לאוויר אפליקציה בשם 70 קולות, שמספרת על מוראות השואה. האפליקציה מיועד Rating: 0

הגיבו