תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » Triple T תבצע פרויקטי סייבר בגופים ביטחוניים ב-10 מיליון שקלים
עופר עוז, מנכ"ל Triple T. צילום: קובי קנטור

Triple T תבצע פרויקטי סייבר בגופים ביטחוניים ב-10 מיליון שקלים

החברה תבצע את תכנון וניהול התשתיות הפיזיות של מערך הסייבר באותם שני גופים, כתיבת תפיסת התפעול של ה-SOC, הכנת תוכניות העמדה ותכנון אדריכלי, וכן תכנון מערכות כגון חשמל, מיזוג, תקשורת, מחשוב ומולטימדיה

מאת 26 בנובמבר 2014, 17:20 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

Triple T תבצע פרויקטי תכנון, ניהול והקמה של מערכי סייבר בשני גופים ביטחוניים רגישים, בסך כולל של 10 מיליון שקלים – כך נודע לאנשים ומחשבים.

החברה תבצע את תכנון וניהול התשתיות הפיזיות של מערך הסייבר באותם שני גופים, ששמותיהם נאסרו לפרסום. במסגרת הפרויקט יבוצעו פעולות נוספות, הכוללות כתיבת תפיסת התפעול של ה-SOC (מרכז האבטחה), הכנת תוכניות העמדה ותכנון אדריכלי מפורט, וכן תכנון מערכות שונות, בהן חשמל, מיזוג, תקשורת, מחשוב ומולטימדיה.

מ-Triple T נמסר כי "ניתן דגש על תכנון כולל של המתחמים, מהרמה הפיזית ועד למערכות השו"ב והחקירה, וכן על תרגול והעברה לכשירות של כל המערך".

לדברי עופר עוז, מנכ"ל Triple T, "האיומים ההולכים וגוברים בזירת הסייבר לצד הרגולציה מביאים ארגונים רבים להכרה כי קיים צורך להיערך למניעה, למתקפות ולתגובות הנגד, בין היתר על ידי הקמה של מוקדי SOC המרכזים את הפעילויות השונות, ומאפשרים ריכוז מאמץ ומתן מענה מהיר לאיומים ומתקפות. עם זאת, המודלים לפיהם בנויים מערכי ה-SOC אינם זהים בכל ארגון. אנחנו, בחברה, פועלים להתאמת המודל התפעולי הנכון לארגונים להם אנחנו מייעצים, תוך הגדרה של תהליכים ודרכי שימוש בתוכנות השו"ב והחקירה המתאימות לארגון ולאופי פעילותו".

Triple T תבצע פרויקטי סייבר בגופים ביטחוניים ב-10 מיליון שקלים Reviewed by on . Triple T תבצע פרויקטי תכנון, ניהול והקמה של מערכי סייבר בשני גופים ביטחוניים רגישים, בסך כולל של 10 מיליון שקלים - כך נודע לאנשים ומחשבים. החברה תבצע את תכנון ו Triple T תבצע פרויקטי תכנון, ניהול והקמה של מערכי סייבר בשני גופים ביטחוניים רגישים, בסך כולל של 10 מיליון שקלים - כך נודע לאנשים ומחשבים. החברה תבצע את תכנון ו Rating: 0

הגיבו