תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » אינטל השיקה את "המודם הזעיר ביותר בעולם"
ה-XMM 6255 של אינטל. צילום: יח"צ

אינטל השיקה את "המודם הזעיר ביותר בעולם"

ה-XMM 6255, שמיועד לשימוש במחשוב לביש ובמכשירים ששייכים לאינטרנט של הדברים, מסתכם ב-300 מ"מ בריבוע בלבד

מאת 28 באוגוסט 2014, 18:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינטל (Intel) השיקה מודם דור שלישי חדש שלפי החברה, הוא המודם הזעיר ביותר מסוגו בעולם. מדובר ב-XMM 6255, שמיועד לשימוש במחשוב לביש ובמכשירים ששייכים לתחום האינטרנט של הדברים, כולל יישומי "מכונה למכונה" (M2M).

המודם מורכב משני חלקים עיקריים: X-GOLD 625, שהוא רכיב פס הבסיס, שמכיל גם יחידת נוהל כוח מובנית, ו-SMARTi UE2p, רכיב משדר-מקלט ראשון מסוגו, שמכיל מגבר לשידור סלולרי בדור שלישי. בנוסף, הוא מכיל בקרות שמגינות עליו מפני התחממות יתר, קפיצות ברשת החשמל וזרם חשמלי מוגבר.

אולם, כאמור, המאפיין העיקרי של המודם החדש הוא גודלו: שטח הסיליקון שמכיל את כל הרכיבים מסתכם ב-300 מ"מ בריבוע בלבד. שטח סיליקון זעיר זה מאפשר שילוב של המודם במכשירים קטנים ובמכשירים בעלי תצורות מיוחדות.

אינטל השיקה את "המודם הזעיר ביותר בעולם" Reviewed by on . אינטל (Intel) השיקה מודם דור שלישי חדש שלפי החברה, הוא המודם הזעיר ביותר מסוגו בעולם. מדובר ב-XMM 6255, שמיועד לשימוש במחשוב לביש ובמכשירים ששייכים לתחום האינטר אינטל (Intel) השיקה מודם דור שלישי חדש שלפי החברה, הוא המודם הזעיר ביותר מסוגו בעולם. מדובר ב-XMM 6255, שמיועד לשימוש במחשוב לביש ובמכשירים ששייכים לתחום האינטר Rating: 0

תגובות (1)

  • Avatar

    טליה כהן

    חברת אינטל השיקה מודם זעיר ביותר מסוגו בעולם. המורכב משני חלקים עיקריים. המכיל בקרות שמגינות עליו מפני התחממות יתר, קפיצות ברשת החשמל וזרם חשמלי מוגבר.
    מדהים!!!!

הגיבו