ראשי » בראש הכותרות » IMF תפיץ את פלטפורמת Intigua בישראל
מימין: שי תורן, מנהל אזור EMEA ב-Intigua, ואור פינקלשטיין, מנכ"ל IMF. צילום: יח"צ

IMF תפיץ את פלטפורמת Intigua בישראל

Intigua הישראלית פיתחה פלטפורמה המבוססת על הקונספט של ניהול מערכת כשירות, ודרך השירות הזה היא מציעה ניהול חכם של אפליקציות מרובות על תשתית IT, בצורה מקוונת ונוחה יותר מבעבר

מאת 8 במאי 2017, 9:14 א+ / א- הדפסה הדפסה

IMF,המתמחה מקצה לקצה בפלטפורמת ה-SharePoint ובפיתוח מערכות ארגוניות מורכבות, חתמה הסכם עם Intigua ותהיה המפיצה הבלעדית שלה בישראל.

Intigua הישראלית פיתחה פלטפורמה המבוססת על הקונספט של ניהול מערכת כשירות – System Management-as-a-Service, ודרך השירות הזה היא מציעה ניהול חכם של אפליקציות מרובות על תשתית IT, בצורה מקוונת ונוחה יותר מבעבר.

שירות ה-Virtual Management Platform, מסוגל לזהות אוטומטית את עומסי העבודה הקיימים או החדשים על הסביבות השונות עימן עובדת החברה.

הפלטפורמה מתאימה כלי ניהול שונים, בהתאם לצרכים השונים העולים מאותם עומסים.

בין לקוחות Intigua נמנות חברות ענק כגון EMC ,PTC, אקסנצ'ר (Accenture), סיטי (Citi), ועוד.

לדברי אור פינקלשטיין, מנכ"ל IMF, "ההסכם עם Intigua משתלב באופן נפלא עם חזון החברה, וזאת התמקדות בייעול תהליכי עבודה תוך שימוש בפתרון החברה לעולמות ה-DevOps וה-IT".

שי תורן, מנהל אזור EMEA ב-Intigua, אמר כי "אני שמח על שיתוף הפעולה עם IMF, ואני צופה ששיתוף זה יהיה פורה ויביא לגידול במספר הלקוחות אשר ימצאו לנכון לנצל את יתרונות המוצר ולהקל על הטרנספורמצייה לענן".

IMF תפיץ את פלטפורמת Intigua בישראל Reviewed by on . IMF,המתמחה מקצה לקצה בפלטפורמת ה-SharePoint ובפיתוח מערכות ארגוניות מורכבות, חתמה הסכם עם Intigua ותהיה המפיצה הבלעדית שלה בישראל. Intigua הישראלית פיתחה פלטפור IMF,המתמחה מקצה לקצה בפלטפורמת ה-SharePoint ובפיתוח מערכות ארגוניות מורכבות, חתמה הסכם עם Intigua ותהיה המפיצה הבלעדית שלה בישראל. Intigua הישראלית פיתחה פלטפור Rating: 0

אודות מערכת אנשים ומחשבים

מערכת אנשים ומחשבים
קבוצת אנשים ומחשבים היא גוף המדיה הגדול ביותר בישראל לתחומי המיחשוב והטכנולוגיה. הקבוצה הוקמה בתל אביב ומלווה את תעשיית ההיי-טק המקומית מאז 1981. כלי התקשורת שלנו כוללים את InformationWorld – מגזין תעשיית ה-IT הישראלית, פורטל החדשות אנשים ומחשבים, pc.co.il – המספק עדכונים מסביב לשעון על הביצה הטכנולוגית, וכמובן DailyMaily – הניוזלטר היומי שנקרא על ידי כל אנשי המפתח בתעשייה, וקובע את סדר היום בשוק ה-ICT הישראלי. בין אם מדובר ברכישת ענק, בטכנולוגיה חדשה ומסקרנת או בחילופי מנהלים באחת החברות הגדולות – קראתם את זה אצלנו קודם.

הגיבו