תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » IMF תפיץ את פלטפורמת Intigua בישראל
מימין: שי תורן, מנהל אזור EMEA ב-Intigua, ואור פינקלשטיין, מנכ"ל IMF. צילום: יח"צ

IMF תפיץ את פלטפורמת Intigua בישראל

Intigua הישראלית פיתחה פלטפורמה המבוססת על הקונספט של ניהול מערכת כשירות, ודרך השירות הזה היא מציעה ניהול חכם של אפליקציות מרובות על תשתית IT, בצורה מקוונת ונוחה יותר מבעבר

מאת 8 במאי 2017, 9:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר גוגל+ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

IMF,המתמחה מקצה לקצה בפלטפורמת ה-SharePoint ובפיתוח מערכות ארגוניות מורכבות, חתמה הסכם עם Intigua ותהיה המפיצה הבלעדית שלה בישראל.

Intigua הישראלית פיתחה פלטפורמה המבוססת על הקונספט של ניהול מערכת כשירות – System Management-as-a-Service, ודרך השירות הזה היא מציעה ניהול חכם של אפליקציות מרובות על תשתית IT, בצורה מקוונת ונוחה יותר מבעבר.

שירות ה-Virtual Management Platform, מסוגל לזהות אוטומטית את עומסי העבודה הקיימים או החדשים על הסביבות השונות עימן עובדת החברה.

הפלטפורמה מתאימה כלי ניהול שונים, בהתאם לצרכים השונים העולים מאותם עומסים.

בין לקוחות Intigua נמנות חברות ענק כגון EMC ,PTC, אקסנצ'ר (Accenture), סיטי (Citi), ועוד.

לדברי אור פינקלשטיין, מנכ"ל IMF, "ההסכם עם Intigua משתלב באופן נפלא עם חזון החברה, וזאת התמקדות בייעול תהליכי עבודה תוך שימוש בפתרון החברה לעולמות ה-DevOps וה-IT".

שי תורן, מנהל אזור EMEA ב-Intigua, אמר כי "אני שמח על שיתוף הפעולה עם IMF, ואני צופה ששיתוף זה יהיה פורה ויביא לגידול במספר הלקוחות אשר ימצאו לנכון לנצל את יתרונות המוצר ולהקל על הטרנספורמצייה לענן".

IMF תפיץ את פלטפורמת Intigua בישראל Reviewed by on . IMF,המתמחה מקצה לקצה בפלטפורמת ה-SharePoint ובפיתוח מערכות ארגוניות מורכבות, חתמה הסכם עם Intigua ותהיה המפיצה הבלעדית שלה בישראל. Intigua הישראלית פיתחה פלטפור IMF,המתמחה מקצה לקצה בפלטפורמת ה-SharePoint ובפיתוח מערכות ארגוניות מורכבות, חתמה הסכם עם Intigua ותהיה המפיצה הבלעדית שלה בישראל. Intigua הישראלית פיתחה פלטפור Rating: 0

הגיבו


!!!!