תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפל מפתחת חיישן זיהוי טביעת אצבע בתוך המסך ל-iPhone
האם תתעכב גם השקת הדור הבא? iPhone 12. צילום: אפל

אפל מפתחת חיישן זיהוי טביעת אצבע בתוך המסך ל-iPhone

לפי דיווח בוול סטריט ג'ורנל, שני עובדים לשעבר באפל סיפרו, כי החברה מפתחת טכנולוגיה חדשה של זיהוי טביעת אצבע באמצעות חיישן אופטי, שלדבריהם אמין יותר מהחיישן האולטרסוני של קוואלקום

מאת 2 בפברואר 2021, 13:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפי דיווחים חדשים, אפל (Apple) תוסיף בדגמים הבאים שלה אפשרות נוספת לפתיחת המכשיר, לצד זיהוי פנים – זיהוי טביעת אצבע משולב במסך. דיווחים על כך הופיעו גם בעבר, אבל נראה שאפל אכן פועלת ביתר שאת בכיוון.

לפי דיווח בוול סטריט ג'ורנל, שני עובדים לשעבר באפל סיפרו, כי החברה מפתחת טכנולוגיה חדשה של זיהוי טביעת אצבע באמצעות חיישן אופטי, שישולב במסך ויאמת את זהות המשתמש. לדבריהם, החיישן הזה אמין יותר מהחיישן האולטרסוני של קוואלקום.

מאז שהחלה לשלב במכשיריה את טכנולוגיות זיהוי הפנים, החליפה אפל את זיהוי טביעת האצבע בזיהוי פנים ברוב מכשיריה החדשים, אבל בהתחשב בכך שמרבית מכשירי הפרימיום החדשים כוללים חיישן טביעת אצבע משולב במסך, נראה שכעת הטכנולוגיה תעשה קאמבק גם במכשירי iPhone.

מכל מקום, לפי הדיווחים, אפל לא תבטל את טכנולוגיית זיהוי הפנים, ומשתמשי ה-iPhone יוכלו לבחור ביניהן. עוד צוין בדיווח, כי אפל תשלב את הטכנולוגיה החדשה רק לאחר שתבטיח את אמינותה ובטיחותה.

אפל מפתחת חיישן זיהוי טביעת אצבע בתוך המסך ל-iPhone Reviewed by on . לפי דיווחים חדשים, אפל (Apple) תוסיף בדגמים הבאים שלה אפשרות נוספת לפתיחת המכשיר, לצד זיהוי פנים - זיהוי טביעת אצבע משולב במסך. דיווחים על כך הופיעו גם בעבר, אב לפי דיווחים חדשים, אפל (Apple) תוסיף בדגמים הבאים שלה אפשרות נוספת לפתיחת המכשיר, לצד זיהוי פנים - זיהוי טביעת אצבע משולב במסך. דיווחים על כך הופיעו גם בעבר, אב Rating: 0

הגיבו