אפל השיקה את טלאי 10.5.8 ל-Loepard

עיקר השיפורים - במנגנון התקשורת האלחוטית והבלוטות' ● שיפורים נוספים, מעבר לעדכוני האבטחה, הם תמיכה טובה יותר ב-RAW וגרסה 4.0.2 של ספארי

אפל (Apple) השיקה טלאי חדש, 10.5.8, למערכת ההפעלה Mac OS X המכונה לאופרד (Leopard). הנקודות העיקריות של הטלאי החדש, מעבר לעדכוני האבטחה הרגילים, הן שיפור מנגנון הרשת האלחוטית של מערכת ההפעלה, שמכונה Airport, ומנגנון הבלוטות' שלה. עדכון חשוב אחר הוא טיפול בבעיה שגרמה להיעלמות של רזולוציות תצוגה אפשרויות ביישום העדפות ההגדרות וההעדפות של מערכת ההפעלה.

עדכוני האבטחה מטפלים במספר בעיות שהתגלו במערכת ההפעלה. כך, נוסף טלאי ליישום הכיווץ bzip שכלול במערכת, ועדכון אחר שמונע עקיפה של שומר מסך עם סיסמה במקרה שלמישהו יש גישה פיזית למחשב.

עדכונים אחרים מביאים תמיכת RAW נוספת במצלמות דיגיטליות מתקדמות, שיפור בייבוא תמונות וסרטים ממצלמות, תאימות טובה יותר עם כוננים קשיחים חיצוניים, וכן טיפול בבעיה שגרמה לפעמים לזמן עלייה ממושך של המחשב. כמו כן כולל העדכון את גרסה 4.0.2 של דפדפן הספארי (Safari) של אפל, שכולל כעת אפשרות לבצע חיפוש מלא בהיסטוריית הגלישה.

אפל ממליצה לכל המשתמשים של מערכת ההפעלה שלה להוריד את העדכון, דרך האתר שלה או באמצעות יישום עדכון התוכנה של מערכת ההפעלה עצמה.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים