תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » משלחת של CA העולמית בדרך לארץ לביקורת פתע; שמועות: תגיש מסקנות גם לגבי ההנהלה

האמריקנים מתכננים מהפכות בהרצליה?

משלחת של CA העולמית בדרך לארץ לביקורת פתע; שמועות: תגיש מסקנות גם לגבי ההנהלה

בסוף השבוע קיבלו חלק מעובדי הסניף הישראלי מייל ממטה החברה, המתריע על תהליך הביקורת הצפוי ● בעקבות זאת, נפוצו שמועות בקרב עובדי החברה, כי המשלחת עשויה להמליץ על הדחת בכירי הסניף הישראלי, לרבות אריה אופנר ודני שמש ● גורם המקורב לחברה: "על פי מה שמסתמן כעת, לא מדובר בוועדה שתסיק מסקנות אישיות"

מאת 7 בדצמבר 2008, 20:07 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

משלחת של CA העולמית תגיע בימים הקרובים לישראל, כדי לבצע תהליך של ביקורת חשבונאית בחברה – כך נודע ל-DailyMaily. לפי שעה לא ידוע מה יהיה הרכב המשלחת, כמה זמן היא תשהה פה ומה יהיו מסקנותיה.

בעקבות מייל בנושא, שהגיע ממטה החברה לחלק מעובדי CA ישראל בסוף השבוע, נפוצו שמועות בקרב העובדים וגורמים שונים מחוץ לחברה, כי המשלחת עשויה גם להמליץ בפני הנהלת החברה על שינויים פרסונליים בצמרת CA ישראל, לרבות החלפתם של אריה אופנר – המנכ"ל, דני שמש – סמנכ"ל הטכנולוגיות, ובכיר נוסף בחברה.

נתון שמחזק את השמועות, הוא העובדה שאופנר ושמש לא שהו במשרדיהם בשבוע שעבר, מסיבות אישיות. גורמים בחברה ציינו, כי השניים היו מחוברים למייל, ועסקו בעיקר בתשובות לתהליך הביקורת שכבר החל. "על פי מה שמסתמן כעת, לא מדובר בוועדה שתסיק מסקנות אישיות", אמר גורם המקורב ל-CA ישראל.

ב-CA ישראל סירבו להגיב על השמועות, אולם ציינו כי תהליך ביקורת שכזה נהוג בכל החברות הרב-לאומיות. עוד צוין, כי מדובר בתהליך שאורך מספר שבועות, וכולל גם ביקורת פתע בסניפים, במסגרתה נבדקים כל התהליכים הארגוניים לפרטי פרטים. יצוין, כי בעבר משלחות מהסוג שאמורה להגיע ל-CA השבוע, הגישו המלצות אישיות על בעלי תפקידים במספר חברות בינלאומיות הפועלות בישראל. CA, כאמור, לא מגיבה בינתיים.

משלחת של CA העולמית בדרך לארץ לביקורת פתע; שמועות: תגיש מסקנות גם לגבי ההנהלה Reviewed by on . משלחת של CA העולמית תגיע בימים הקרובים לישראל, כדי לבצע תהליך של ביקורת חשבונאית בחברה - כך נודע ל-DailyMaily. לפי שעה לא ידוע מה יהיה הרכב המשלחת, כמה זמן היא משלחת של CA העולמית תגיע בימים הקרובים לישראל, כדי לבצע תהליך של ביקורת חשבונאית בחברה - כך נודע ל-DailyMaily. לפי שעה לא ידוע מה יהיה הרכב המשלחת, כמה זמן היא Rating:

הגיבו