תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » למרות השמועות על מיזוג עם סאפ: Software AG ממשיכה לחפש מועמדות ישראליות לרכישה

למרות השמועות על מיזוג עם סאפ: Software AG ממשיכה לחפש מועמדות ישראליות לרכישה

"מצאנו טכנולוגיות חדשניות", מסכם ד"ר פיטר קורפיק, חבר הנהלת Software AG, ביקור בזק בישראל ● לדבריו, עם חלק מהחברות בהן ביקר הוא ירצה להיפגש שוב ● טיפ ליזמים: "הקפידו על מסר קצר ויצירת אמון אצל הרוכש"

מאת 15 ביוני 2010, 14:02 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

למרות הערכות ודיווחים רבים על כך שסאפ (SAP) עתידה לרכוש אותה, ממשיכה Software AG לחפש חברות ישראליות חדשניות למזג לתוכה. לאנשים ומחשבים נודע, כי בסוף השבוע האחרון ביקר בישראל ד"ר פיטר קורפיק – חבר הנהלת Software AG, שהקדיש את זמנו בין היתר לפגישות עם שורה ארוכה של חברות הזנק שפיתחו טכנולוגיות שעשויות להיות מתאימות לחברה הגרמנית. ד"ר קורפיק לא הסתיר את שביעות רצונו מהפגישות, ואמר לאנשים ומחשבים, כי "מצאנו בישראל טכנולוגיות חדשניות ביותר. עם חלק מהחברות בהן ביקרתי ארצה להיפגש שוב".

"אנחנו שמים דגש מאוד חזק על חדשנות בהיצע המוצרים והשירותים שלנו", אמר ד"ר קורפיק. בעבר כבר נוכחתי לראות, שישראל היא מדינה חדשנית, כאשר הייתי בצוות הטכנולוגי של סאפ אשר בחן את רכישת טופ-טיר של שי אגסי. מאוד הפתיעה אותי המהירות שבה הדברים מתרחשים וההיי-טקיות, שהיא חלק מההוויה הישראלית".

Software AG רכשה עד כה טכנולוגיות ישראליות בהיקף של יותר מ-400 מיליון שקלים, והיא מפעילה בישראל את אחד מחמשת מרכזי המו"פ שלה. כבעל ניסיון, יש לקורפיק כמה טיפים ליזמים ישראלים. "חברות המעוניינות להציג את הטכנולוגיה שלהן בפני רוכשת פוטנציאלית צריכות להעביר מסר בהיר וקל להבנה. שם המשחק הוא אמון – אם היזם לא מצליח לעורר בנו אמון, לא נכנס לתהליך של רכישה גם אם נחשוב שהטכנולוגיה מתאימה לנו".

באשר למגמות שיאפיינו את שוק התוכנות הארגוניות, אומר ד"ר קורפיק, כי יותר ויותר ארגונים ימכנו תהליכים ידניים. "ב-Software AG אנחנו מתמקדים במצוינות התהליך העסקי ועוזרים לארגונים גם בעבודת הייעוץ וגם בפיתוח פתרונות תוכנה לניהול התהליך העסקי. מגמה נוספת קשורה בכך שיותר ויותר עסקים ידרשו פתרונות BI שיאפשרו לנטר את העסק בזמן אמת. המגמות האלה מעידות מצד אחד על הצורך להפוך תהליך ידני לאוטומטי, ומצד שני – על שאיפה בלתי פוסקת למצוינות עסקית".

למרות השמועות על מיזוג עם סאפ: Software AG ממשיכה לחפש מועמדות ישראליות לרכישה Reviewed by on . למרות הערכות ודיווחים רבים על כך שסאפ (SAP) עתידה לרכוש אותה, ממשיכה Software AG לחפש חברות ישראליות חדשניות למזג לתוכה. לאנשים ומחשבים נודע, כי בסוף השבוע האחר למרות הערכות ודיווחים רבים על כך שסאפ (SAP) עתידה לרכוש אותה, ממשיכה Software AG לחפש חברות ישראליות חדשניות למזג לתוכה. לאנשים ומחשבים נודע, כי בסוף השבוע האחר Rating:

הגיבו