תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » רד-האט שחררה גרסת בטה ראשונה ל-Enterprise Linux 6

רד-האט שחררה גרסת בטה ראשונה ל-Enterprise Linux 6

על פי החברה, המטרה של הגרסה החדשה היא לטשטש את הגבולות בין המיחשוב הפיזי, המיחשוב הווירטואלי והשימוש בענן ● בין השינויים שמציעה הגרסה החדשה, ניתן למצוא שיפורים בליבה אשר מאפשרים ליישומים שאין להם פעולות פעילות, להיכנס למצב סרק לעיתים קרובות יותר

מאת 25 באפריל 2010, 15:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רד-האט (Red Hat) שחררה בסוף השבוע גרסת בטה ראשונה לגרסה החדשה של הפצת הלינוקס (Linux) שלה, מהפופולריות בהפצות המיועדות לתחום הארגוני. מהדורת הבטה של גרסה 6 לפלטפורמת Enterprise Linux מגיעה כשלוש שנים לאחר השקת גרסה 5, ולפי החברה, המטרה של הגרסה החדשה היא לטשטש את הגבולות בין המיחשוב הפיזי, המיחשוב הווירטואלי והשימוש בענן. זאת, בהתאם לשימושים המודרניים בסביבת ה-IT של הארגונים.

בין השינויים שמציעה מערכת ההפעלה בגרסה החדשה שלה, ניתן למצוא שיפורים בליבה אשר מאפשרים ליישומים שאין להם פעולות פעילות, להיכנס למצב סרק לעיתים קרובות יותר, וזאת במטרה לחסוך זמן עבודה מהמעבדים, וכך לשמור על הטמפרטורה שלהם ברמה נמוכה יותר ולחסוך חשמל. יחד עם השינוי הזה בליבה, יגיעו גם כלים שיאפשרו לנטר את מצב המערכת ולכוונן את הפעילות באופן ידני, כדי לחסוך עוד יותר.

מעבר לכך, מציעה המערכת שיפורי מהירות בעבודה השוטפת; עדכונים שיאפשרו לה לעבוד עם חומרה מודרנית שיצאה לשוק במהלך השנים האחרונות, כולל תמיכה בכמות גדולה של מעבדים ושל זיכרון המפוזרים בארון בלוחות אם שונים; ניהול משאבים משופר; וכן שירות אבטחה חדש שמכונה System Security Services Daemon, ומטרתו לספק ניהול זהויות מרכזי.

רד-האט לא פרסמה את מועד ההשקה הרשמי של גרסה 6, ולכן Red Hat Enterprise Linux 5 תמשיך להיות אבן הפינה של השירותים שהחברה מציעה כיום. הפלטפורמה הנוכחית אמורה לקבל תמיכה מהחברה ומשותפיה העסקיים עד 2014.

רד-האט שחררה גרסת בטה ראשונה ל-Enterprise Linux 6 Reviewed by on . רד-האט (Red Hat) שחררה בסוף השבוע גרסת בטה ראשונה לגרסה החדשה של הפצת הלינוקס (Linux) שלה, מהפופולריות בהפצות המיועדות לתחום הארגוני. מהדורת הבטה של גרסה 6 לפלט רד-האט (Red Hat) שחררה בסוף השבוע גרסת בטה ראשונה לגרסה החדשה של הפצת הלינוקס (Linux) שלה, מהפופולריות בהפצות המיועדות לתחום הארגוני. מהדורת הבטה של גרסה 6 לפלט Rating:

הגיבו