תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » האם קנדה לא תאפשר לוואווי לקחת חלק בהקמת רשת הדור החמישי במדינה?
וואווי על הכוונת

האם קנדה לא תאפשר לוואווי לקחת חלק בהקמת רשת הדור החמישי במדינה?

שני חברי הסנאט האמריקני פנו במכתב לראש ממשלת קנדה: אל תאפשר לוואווי לקחת חלק בהקמת רשת הדור החמישי ובמכירות ציוד בלבד.

מאת 16 באוקטובר 2018, 13:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חזית לחימת הטלקום בין ארצות הברית לסין כנראה ממש לא נרגעה. הוויתורים ל-ZTE, כך מסתבר, לא מונעים את המשך המאבק של חלק מהסנטורים האמריקנים כנגד החברות העוסקות בתחום התקשורת, ובראש ובראשונה וואווי שיחד עם ZTE מוכרת ציוד תקשורת לרשתות סלולאר.

על רקע הפריסות שמתחילות בעולם כדי להביא להמונים בסופו של דבר את בשורת הדור החמישי המסחרי, פנו שניים מהחברי הסנאט הביקורתיים ביותר לגבי המעורבות הסינית והשילוב של אמצעי ריגול, לכאורה, במכתב לממשלת קנדה כדי שזו לא תאפשר לוואווי לקחת חלק בהקמת רשת הדור החמישי במדינת הענק, ואפילו לא במכירות ציוד בלבד.

התקינה ציוד ביותר מ-500 מפעילות ביותר מ-170 מדינות

הסנטורים הם הדמוקרט מארק וורנר והרפובליקני מרקו רובינו, ושניהם יושבים בוועדה של הסנאט לענייני מודיעין.

"לקנדה יש אמצעי אבטחת טלקום חזקים, אבל יש לנו חששות חמורים לגבי היכולת שלהם להספיק בהינתן מה שארצות הברית ובנות ברית אחרות יודעות אודות וואווי", כתבו השניים במכתב שהופנה לראש הממשלה הקנדי ג'סטין טרודו תוך שהם מביעים חשש שבציוד של וואווי יותקנו דלתות אחוריות שיאפשרו לממשלת סין לחדור למערכות מחוברות.

בוואווי ממשיכים להכחיש את הטענות האמריקניות. החברה ציינה ש-60% מהכנסות ציוד הטלקום שלה מגיעות מחוץ לסין ושהיא התקינה ציוד ביותר מ-500 מפעילות ביותר מ-170 מדינות.

האם קנדה לא תאפשר לוואווי לקחת חלק בהקמת רשת הדור החמישי במדינה? Reviewed by on . חזית לחימת הטלקום בין ארצות הברית לסין כנראה ממש לא נרגעה. הוויתורים ל-ZTE, כך מסתבר, לא מונעים את המשך המאבק של חלק מהסנטורים האמריקנים כנגד החברות העוסקות בתח חזית לחימת הטלקום בין ארצות הברית לסין כנראה ממש לא נרגעה. הוויתורים ל-ZTE, כך מסתבר, לא מונעים את המשך המאבק של חלק מהסנטורים האמריקנים כנגד החברות העוסקות בתח Rating: 0

הגיבו