תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » בפעם הראשונה: אמת מיחשוב רוכשת חברת אינטגרציה בחו"ל
יואב ויינברג, מנכ"ל אמת מחשוב. צילום: יח"צ

בפעם הראשונה: אמת מיחשוב רוכשת חברת אינטגרציה בחו"ל

החברה הישראלית רכשה את ECA Services הבריטית תמורת מיליוני שקלים ● יואב וינברג, מנכ"ל אמת מיחשוב: "הרכישה מהווה צעד נוסף באסטרטגיית ההתרחבות שלנו; נהנה מנגישות של יכולות ה-OEM שלנו לשוק המחשוב בבריטניה"

מאת 2 במאי 2018, 13:57 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קבוצת אמת מיחשוב ערכה באחרונה את הרכישה הראשונה שלה בחו"ל וקנתה את ECA Services הבריטית. היקף הרכישה לא נמסר לפרסום, אולם לאנשים ומחשבים נודע כי הוא עומד על מיליוני שקלים.

הנרכשת הוקמה ב-2003, פעילה בבריטניה בתחום מערכות המחשוב בשווקי ה-IT וה-OEM ומונה עשרות עובדים. בין לקוחותיה נמנים University College London ,BEA, ארגוני בריאות, בתי חולים ו-3M.

ECA Services מפתחת ומשווקת פתרונות מחשוב תעשייתי ומספקת שירותי אינטגרציה, תפעול ולוגיסטיקה עבור חברות מובילות בבריטניה בתחומי התקשורת, הטכנולוגיה, הבריאות, הייצור התעשייתי ועוד. החברה גם שותפה עסקית ונציגה מובילה של כמה ספקיות IT, ביניהן Dell-EMC OEM.

יואב וינברג, מנכ"ל קבוצת אמת מיחשוב, אמר כי "רכישת ECA Services מהווה צעד נוסף באסטרטגיית ההתרחבות שלנו. אסטרטגיה זו ניזונה בעיקר ממעקב ערני אחרי התנהגות השוק וצרכי הלקוחות". לדברי וינברג, "כעת, אמת מיחשוב תיהנה מנגישות של יכולות ה-OEM שלה לשוק המחשוב בבריטניה. הלקוחות שלנו יוכלו ליהנות מאינטגרציה, ייצור ותמיכה באתר איכותי במרכז אנגליה. זאת, בנוסף על הפעילות שלהם עמנו בישראל ובארצות הברית".

אמת מיחשוב נסחרת בבורסה בתל אביב, ומספקת פתרונות ושירותים בעולם המחשוב למגוון של לקוחות IT ו-OEM בישראל. החברה דיווחה באחרונה על הכנסות של יותר ממיליארד שקלים ב-2017.

בפעם הראשונה: אמת מיחשוב רוכשת חברת אינטגרציה בחו"ל Reviewed by on . קבוצת אמת מיחשוב ערכה באחרונה את הרכישה הראשונה שלה בחו''ל וקנתה את ECA Services הבריטית. היקף הרכישה לא נמסר לפרסום, אולם לאנשים ומחשבים נודע כי הוא עומד על מי קבוצת אמת מיחשוב ערכה באחרונה את הרכישה הראשונה שלה בחו''ל וקנתה את ECA Services הבריטית. היקף הרכישה לא נמסר לפרסום, אולם לאנשים ומחשבים נודע כי הוא עומד על מי Rating: 0

הגיבו