תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » מידעטק הטמיעה מערכת פריוריטי ביצרנית בגדי הים של גוטקס; ההיקף: מיליון שקלים
חנה שראל, מנכ"לית מידעטק. צילום: עמרי מירון

מידעטק הטמיעה מערכת פריוריטי ביצרנית בגדי הים של גוטקס; ההיקף: מיליון שקלים

הפרויקט התפרש על פני כמה יבשות וכלל הטמעה של מודולים שונים, בדגש על מודולי ייצור ואופנה

מאת 7 בפברואר 2016, 16:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מידעטק טכנולוגיות מידע השלימה באחרונה הטמעת מערכת פריוריטי (Priority) ב-Gottex Swimwear Brand, יצרנית בגדי הים של גוטקס. היקף הפרויקט מוערך במיליון שקלים.

הפרויקט המורכב התפרש על פני כמה יבשות, בהתאם למדינות בהן מתבצעת פעילות החברה. הוא כלל הטמעה של מודולים שונים, בדגש על מודולי ייצור ואופנה. האחרון מאפשר לגוטקס לנהל את הפריטים בצורה ידידותית למשתמש.

במסגרת הפרויקט נדרשו התאמות ייחודיות של מערכת הפריוריטי התעשייתית לטובת ניהול הפעילות הפיננסית של החברה, תכנון הרכש, ניהול הייצור ודגש רב על שריון המלאי ללקוחות ועל שיפור אחוזי האספקה. כמו כן, בוצעו שינויים ושיפורים בתהליכי העבודה בחברה, ומחשוב של תהליכים שנוהלו עד כה מחוץ למערכת מידע מסודרת. בנוסף, כלל הפרויקט הטמעה של מודול אופנה ייעודי המאפשר ניהול פריטים בצורה מטריציונית, כך שניתן להגדיר פרמטרים לכל בגד ים או פריט לבוש אחר, כולל התייחסות לצבעים ולמידות.

חנה שראל, מנכ"לית מידעטק, אמרה כי "הפרויקט היה מורכב ומאתגר במיוחד, כיון שגוטקס פועלת במספר יבשות – מטה החברה נמצא בישראל ובנוסף לכך, יש לה משרד שיווקי בארצות הברית ופעילויות ייצור ומחסנים במדינה זו, כמו גם בסין, מרוקו והונגריה. אפיון הפרויקט נעשה תוך התחשבות באופייה הדינמי של החברה והתאמתה של המערכת לצרכים שעלו תוך כדי עבודה. אנחנו ממשיכים ללוות את הלקוח, על מנת להעניק לגוטקס פתרון מערכתי לקהל משתמשים מגוון ובהתאם לתמורות בתחום האופנה".

לדברי ליאת לייזר, מנמ"רית גוטקס, "תהליך הטמעת מערכת הפריוריטי אפשר לנו ליישם תהליכים אסטרטגיים חדשים בחברה, שהביאו לייעול שרשרת האספקה, לחסכון בעלויות ולשיפור התוצאות העסקיות של החברה. המערכת יצרה שקיפות במידע הארגוני, שיפרה את יכולת ניתוח הנתונים וכעת מסייעת בתהליכי קבלת ההחלטות בחברה".

מידעטק הטמיעה מערכת פריוריטי ביצרנית בגדי הים של גוטקס; ההיקף: מיליון שקלים Reviewed by on . מידעטק טכנולוגיות מידע השלימה באחרונה הטמעת מערכת פריוריטי (Priority) ב-Gottex Swimwear Brand, יצרנית בגדי הים של גוטקס. היקף הפרויקט מוערך במיליון שקלים. הפרוי מידעטק טכנולוגיות מידע השלימה באחרונה הטמעת מערכת פריוריטי (Priority) ב-Gottex Swimwear Brand, יצרנית בגדי הים של גוטקס. היקף הפרויקט מוערך במיליון שקלים. הפרוי Rating: 0

הגיבו