תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מיקרוסופט שחררה גרסה חדשה לאפליקציית הדואר Outlook
הדואר בא היום. Outlook החדש

מיקרוסופט שחררה גרסה חדשה לאפליקציית הדואר Outlook

החידוש המרכזי באפליקציה הוא שימוש בסכמת העיצוב הנוכחית של כל אחת ממערכות ההפעלה אנדרואיד ו-iOS

מאת 5 בפברואר 2015, 16:39 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) שחררה גרסה חדשה ומהפכנית של אפליקציית הדואר Outlook, המיועדת לאנדרואיד (Android) ול-iOS.

הגרסה מבוססת על אפליקציית הדואר של אקומפלי (Accomplie), אותה רכשה החברה לפני כשנה תמורת 200 מיליון דולר. האפליקציה מוצעת נכון לעכשיו כגרסת סקירה מוקדמת לצד פתרונות הגישה הקודמים של מיקרוסופט לשירותי הדואר שלה.

החידוש המרכזי באפליקציה הוא שימוש בסכמת העיצוב הנוכחית של כל אחת ממערכות ההפעלה. באנדרואיד היא קיבלה מראה שתואם את סכמת ה-Material Design האלגנטית והחדשה של גוגל (Google) שתואם אפילו למראה של האפליקציות שגוגל עצמה משחררת.

מה לגבי תכונות ויכולות? Outlook מאפשרת כעת להתחבר לחשבונות דואר משרתי דואר שמבוססים על Exchange, מ-Outolook.com, שירות הדואר החינמי בענן, מ-Office 365 וכן מ-Gmail ומשירות הדואר האלקטרוני של יאהו! (!Yahoo).

בנוסף, ניתן להציג את כל הודעות הדואר בבת אחת או לפי ספקיות הדואר השונות, וכן לבצע חיבור בין האפליקציה ללוח שנה פנימי שמאשר קביעת אירועים ישירות מהודעות דואר.

תכונה אחרת היא אפשרות לבצע החלקה של הודעה כדי לתזמן אותה, כך שהיא תצוץ מחדש בעוד מספר שעות או למחרת, או בזמן מדויק שהמשתמש רוצה. אפשר גם להחליק אותה שמאלה כדי למחוק או לשלוח אותה לארכיב.

להורדדת Outlook החדש לטלפון או טאבלט מבוססי אנדרואיד לחצו כאן

מכשירי iOS לחצו כאן

מיקרוסופט שחררה גרסה חדשה לאפליקציית הדואר Outlook Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) שחררה גרסה חדשה ומהפכנית של אפליקציית הדואר Outlook, המיועדת לאנדרואיד (Android) ול-iOS. הגרסה מבוססת על אפליקציית הדואר של אקומפלי (Accom מיקרוסופט (Microsoft) שחררה גרסה חדשה ומהפכנית של אפליקציית הדואר Outlook, המיועדת לאנדרואיד (Android) ול-iOS. הגרסה מבוססת על אפליקציית הדואר של אקומפלי (Accom Rating: 0

הגיבו