תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הוט השיקה את החנות הראשונה שלה והודיעה על שירות תיקונים חדש למובייל
קנס בסך ארבעה מיליון שקלים. HOT

הוט השיקה את החנות הראשונה שלה והודיעה על שירות תיקונים חדש למובייל

החנות, שהושקה בטבריה, היא חלק מרשת חנויות HOT STORE שעתידה החברה לפתוח ● החנויות יציעו את כל שירותי קבוצת הוט, בהם סלולר, שיחות בינלאומיות, חבילות טריפל, וגם את כל המוצרים של הקבוצה, בהם הפייבר-בוקס, מכשירי סלולר, אבזרים ועוד

מאת 17 ביוני 2014, 6:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

הוט (HOT) השיקה בטבריה חנות ראשונה מתוך רשת חדשה שעתידה החברה לפתוח תחת המיתוג HOT STORE, והודיעה על השקת שירות תיקונים כלל ארצי למובייל. חנויות הרשת יציעו את כל שירותי קבוצת הוט, בהם סלולר, שיחות בינלאומיות, חבילות טריפל של תשתית, טלוויזיה ואינטרנט, וגם את כל המוצרים של הקבוצה, בהם הפייבר-בוקס, מכשירי סלולר, אבזרים ועוד. החנויות ישמשו גם כמרכזי שירות, ולקוחות יוכלו למסור בהן מכשירים לתיקון ולקבל מכשירים מתוקנים בכל נקודה שיבחרו בארץ.

שירות התיקונים למכשירי הסלולר שהשיקה הוט הוא פרי שיתוף פעולה עם רשת המעבדות AFM, ולקוחות כל החברות יוכלו לקבל בו שירות בנקודות שירות בפריסה ארצית. התיקונים יבוצעו תמורת תשלום ללא עלות חד פעמית, והוט מציעה גם שירות משלים למקרי אובדן, גניבה ונזק מוחלט. התשלום החודשי בהוט יעמוד על 15 עד 35 שקלים בחודש, שהוא מחיר דומה למדי לזה של החברות האחרות, אך ההבדל הוא שבחברות המתחרות קיים גם תשלום חד פעמי על תיקון, שיכול להגיע לעתים לעד 350 שקלים.

הוט השיקה את החנות הראשונה שלה והודיעה על שירות תיקונים חדש למובייל Reviewed by on . הוט (HOT) השיקה בטבריה חנות ראשונה מתוך רשת חדשה שעתידה החברה לפתוח תחת המיתוג HOT STORE, והודיעה על השקת שירות תיקונים כלל ארצי למובייל. חנויות הרשת יציעו את כ הוט (HOT) השיקה בטבריה חנות ראשונה מתוך רשת חדשה שעתידה החברה לפתוח תחת המיתוג HOT STORE, והודיעה על השקת שירות תיקונים כלל ארצי למובייל. חנויות הרשת יציעו את כ Rating:

תגובות (1)

 • Avatar

  ריקי לפיד

  ערב טוב

  יש לנו בבית ממסר ממירי HOT/
  באחד מהם יש לנו תקלה מזה מספר שבועות ואנו לא מצליחים לשוחח עם נציג טכני.
  האם בחנות תהיה אפשרות לטפל גם בממירים ??

  אנו שוקלים לעבור לחברת YES אי אפשר כך להמשיך.

  ריקי

הגיבו