תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » סוני תשיק החודש את הדורות הבאים של טלפון הדגל והטאבלט שלה

סוני תשיק החודש את הדורות הבאים של טלפון הדגל והטאבלט שלה

ההשקה תיערך במהלך אירוע התקשורת של החברה ב-24 בפברואר בתערוכת MWC בברצלונה ● שני המכשירים יגיעו עם אנדרואיד 4.4 ויתבססו על מעבד Snapdragon 800

מאת 12 בפברואר 2014, 18:26 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סוני (sony) תערוך את אירוע התקשורת שלה בתערוכת MWC בברצלונה כבר ביום א', ה-24 בפברואר. לפי ההערכות, החברה תציג באירוע שני מכשירים עיקריים: את טלפון הדגל הבא שלה שזכה לשם הקוד סיריוס (Sirius) וכן את המחליף של הטאבלט המוצלח שלה, ה-Xperia Tablet Z שמכונה קסטור (Castor).

שני המכשירים אמורים להיות מבוססים על מעבד ה-Snapdragon 800 של קוואלקום (Qualcomm), והם יגיעו ככל הנראה עם גרסה 4.4 של מערכת ההפעלה אנדרואיד (Android) מבית גוגל (Google).

בנוסף, ככל הנראה הם יהיו מצוידים בממשק הפעלה חדש של סוני עצמה, כפי שנוהגות כיום חבורת לא מעטות בשוק, והנקודה המעניינת היא שלמשתמשים תהיה ככל הנראה אפשרות לבחור בין שני משגרים מוגדרים מראש.

הטלפון אמור להגיע עם מסך 5.2 אינץ' ובמקרה של הטאבלט, החברה תמשיך עם מסך בגודל של 10.1 אינץ' וכן תציע את המכשיר בגרסת WiFi ובגרסת LTE.

סוני תשיק החודש את הדורות הבאים של טלפון הדגל והטאבלט שלה Reviewed by on . סוני (sony) תערוך את אירוע התקשורת שלה בתערוכת MWC בברצלונה כבר ביום א', ה-24 בפברואר. לפי ההערכות, החברה תציג באירוע שני מכשירים עיקריים: את טלפון הדגל הבא שלה סוני (sony) תערוך את אירוע התקשורת שלה בתערוכת MWC בברצלונה כבר ביום א', ה-24 בפברואר. לפי ההערכות, החברה תציג באירוע שני מכשירים עיקריים: את טלפון הדגל הבא שלה Rating:

הגיבו