תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » MessageNet תפיץ את מוצריה של Dialogic בישראל

MessageNet תפיץ את מוצריה של Dialogic בישראל

Dialogic היא ספקית של טכנולוגיות תקשורת TDM, IP ופתרונות מולטימדיה, ומספקת ללקוחותיה ושותפיה פתרונות להעברת וידיאו ברשתות אלחוטיות וברשת האינטרנט

מאת 8 ביוני 2009, 17:10 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

MessageNet מונתה כמפיצה של מוצרי חברת Dialogic לשוק הישראלי. Dialogic היא ספקית של טכנולוגיות המבוססות על תקנים פתוחים כגון HMP (ר"ת Host Media Processing) ומוצרי מולטימדיה אחרים, שנועדו לאפשר ללקוחותיה להעביר וידיאו למכשירים ניידים על גבי רשת האינטרנט, וכן מעניקה פתרונות תקשורת TDM ו-IP לספקי שירות וארגונים עסקיים.

לדברי מנכ"ל MessageNet, עופר דה פיצ'וטו, "אנו מעריכים כי השנה, למרות ההאטה הכלכלית, מחזור ההכנסות ממכירות Dialogic לא ייפגע. הפעילות המכירתית והשיווקית השוטפת שלנו, יחד עם הניסיון המצטבר, יביאו לתוצאות, ואני מצפה שנתח השוק וההכנסות ממוצרי Dialogic בישראל יצמחו".

MessageNet תפיץ את מוצריה של Dialogic בישראל Reviewed by on . MessageNet מונתה כמפיצה של מוצרי חברת Dialogic לשוק הישראלי. Dialogic היא ספקית של טכנולוגיות המבוססות על תקנים פתוחים כגון HMP (ר"ת Host Media Processing) ומוצ MessageNet מונתה כמפיצה של מוצרי חברת Dialogic לשוק הישראלי. Dialogic היא ספקית של טכנולוגיות המבוססות על תקנים פתוחים כגון HMP (ר"ת Host Media Processing) ומוצ Rating:

הגיבו