תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » דיילי ציפי » החגיגה של חטיבת אורקל

דיילי ציפי


החגיגה של חטיבת אורקל

מאת 3 באפריל 2013, 17:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עובדי חטיבת אורקל (Oracle) ב-One1 חגגו ממש לפני חג הפסח את סיומה של שנה מוצלחת במיוחד, באירוע שהתקיים באקסודיה שבתל אביב. החגיגה נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה, וכללה בין היתר מופע סטנד-אפ מצחיק במיוחד של ישראל קטורזה.

החטיבה, המטמיעה מערכות ERP של אורקל בגופים גדולים במשק הישראלי, החלה בשנה שחלפה בביצוע ארבעה מגה פרויקטים בקרב לקוחות אסטרטגיים לחברה, דוגמת תנובה, סרגון, ישראכרט ונשר מפעלי מלט. כמו כן, גויסו מעל 50 עובדים, והועברו שישה קורסים ב-"אקדמיית אורקל" של One1, בהם הוכשרו מעל 60 מיישמי Oracle Applications בתחומים שונים.

ותיקי החטיבה, הפועלים בה למעלה מעשור, הופתעו באירוע כאשר מנכ"ל One1, שי אוזון, ומנהלי חטיבת אורקל – עדי לוסין, רומן מיטשל, שרון שקד ומקס שור – העניקו להם מגני הוקרה על תרומתם לחברה.

מנהלי חטיבת אורקל, המנכ"ל והסטנדאפיסט. מימין: שרון שקד, עדי לוסין, מקס שור, ישראל קטורזה, שי אוזון ורומן מיטשל
מנהלי חטיבת אורקל, המנכ"ל והסטנדאפיסט. מימין: שרון שקד, עדי לוסין, מקס שור, ישראל קטורזה, שי אוזון ורומן מיטשל
החגיגה של חטיבת אורקל Reviewed by on . עובדי חטיבת אורקל (Oracle) ב-One1 חגגו ממש לפני חג הפסח את סיומה של שנה מוצלחת במיוחד, באירוע שהתקיים באקסודיה שבתל אביב. החגיגה נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה, עובדי חטיבת אורקל (Oracle) ב-One1 חגגו ממש לפני חג הפסח את סיומה של שנה מוצלחת במיוחד, באירוע שהתקיים באקסודיה שבתל אביב. החגיגה נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה, Rating:

הגיבו