תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » היי-טק מינויים » יניב שיבק מונה לסמנכ"ל המכירות של פרינטר סנטר
יניב שיבק, סמנכ"ל המכירות של פרינטר סנטר. צילום: יח"צ

יניב שיבק מונה לסמנכ"ל המכירות של פרינטר סנטר

מאת 8 באוקטובר 2018, 13:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פרינטר סנטר הודיעה על מינויו של יניב שיבק לסמנכ"ל המכירות של החברה. שיבק, שבשעות הפנאי הוא חבר בנבחרת Tough Mudder למען גדולים מהחיים (עמותה לסיוע לילדים חולי סרטן), מגיע לפרינטר סנטר לאחר שמילא מספר תפקידי ניהול מכירות ושירות בעולמות ה-IT. הוא יהיה אחראי על כלל פעילות השיווק של החברה, שהינה שותף פלטינום של HP העולמית בתחומי ההדפסה והאימג'ינג, ובאחרונה החלה לתת שירות גם למדפסות של סמסונג, לאחר ש-HP רכשה את חטיבת המדפסות של החברה הדרום קוריאנית.

שיבק רואה בתחום ההדפסה החכמה ככלל ובפרינטר סנטר בפרט פוטנציאל צמיחה ואמר כי "מבחינתי, השילוב של שירות ללא פשרות, חדשנות טכנולוגית ומוצרים מהווה ערך מוסף, ומציע חיסכון תפעולי וכלכלי לכל לקוח". אלון כהן, מנכ"ל החברה, ציין כי "לשיבק מצפה תפקיד חשוב בהתרחבותה של פרינטר סנטר ובשיפור מערכת היחסים עם כלל לקוחות החברה. ניסיונו ואופיו יתרמו רבות להשגת יעדים אלה".

יניב שיבק מונה לסמנכ"ל המכירות של פרינטר סנטר Reviewed by on . פרינטר סנטר הודיעה על מינויו של יניב שיבק לסמנכ"ל המכירות של החברה. שיבק, שבשעות הפנאי הוא חבר בנבחרת Tough Mudder למען גדולים מהחיים (עמותה לסיוע לילדים חולי ס פרינטר סנטר הודיעה על מינויו של יניב שיבק לסמנכ"ל המכירות של החברה. שיבק, שבשעות הפנאי הוא חבר בנבחרת Tough Mudder למען גדולים מהחיים (עמותה לסיוע לילדים חולי ס Rating: 0

תגובות (2)

  • Avatar

    דן

    שיבק תותח על. הוא מתקלח בלבה של הר געש!!

  • Avatar

    שרוני

    רק שיבק יביא שלום

הגיבו