תוכן פרסומי
ראשי » קהילת ה-IT » בא לבקר במאורת הנמר » בא לבקר במאורת הנמר: סורש וסודבן, מנכ"ל נימבל סטורג'
באו לבקר במאורת הנמר: מימין - רפי שקולניק, מנכ"ל הסניף הישראלי של נימבל סטורג'; סורש וסודבן, מנכ"ל החברה העולמית; ויעל אברהם, מנהלת השיווק והמכירות של הסניף הישראלי

בא לבקר במאורת הנמר: סורש וסודבן, מנכ"ל נימבל סטורג'

מאת 28 בספטמבר 2016, 15:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בעת ביקורו הקצר והעמוס בישראל לא פיספס סורש וסודבן, מנכ"ל נימבל סטורג' (Nimble Storage), ביקור במאורת הנמר, אליה הגיע יחד עם רפי שקולניק, מנכ"ל הסניף הישראלי של החברה, ויעל אברהם, מנהלת השיווק והמכירות.

בשיחה דיברנו על החדשנות בעולם האחסון וההבדלים בין הדור הקודם של האחסון לזה הנוכחי. האורחים ציינו שנימבל סטורג' היא החברה הצעירה ביותר שנבחרה על ידי גרטנר (Gartner) לרביע המובילים בתחום.

"נימבל סטורג' מגדירה מחדש את שוק האחסון עם פלטפורמה היברידית ופתרון All-Flash מתקדמים. אנחנו מאפשרים לארגונים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועים, בנפח האחסון ולמנוע צווארי בקבוק הנובעים מאחסון ישן", ציין וסודבן.

"ה-InfoSight, מערכת הניהול והתמיכה של נימבל סטורג' המבוססת ענן, יכולה להתריע על בעיה עוד לפני שהארגון גילה אותה בכלל. היא מקטינה את הצורך במגע יד אדם לכמעט אפס וחוסכת לו משאבים רבים", אמר.

לדבריו, "יש לנו כיום יותר מ-9,000 לקוחות בכל העולם, ובישראל אנחנו פועלים שנתיים וכבר יש לנו עשרות רבות לקוחות. אנחנו רק הולכים וגדלים ברחבי העולם, ובעיקר משתפרים ומשפרים את פתרונות האחסון שלנו כל הזמן".

בא לבקר במאורת הנמר: סורש וסודבן, מנכ"ל נימבל סטורג' Reviewed by on . בעת ביקורו הקצר והעמוס בישראל לא פיספס סורש וסודבן, מנכ"ל נימבל סטורג' (Nimble Storage), ביקור במאורת הנמר, אליה הגיע יחד עם רפי שקולניק, מנכ"ל הסניף הישראלי של בעת ביקורו הקצר והעמוס בישראל לא פיספס סורש וסודבן, מנכ"ל נימבל סטורג' (Nimble Storage), ביקור במאורת הנמר, אליה הגיע יחד עם רפי שקולניק, מנכ"ל הסניף הישראלי של Rating: 0

הגיבו