מכה למיקרון: לא תוכל למכור חלק מהמוצרים שלה בסין

בית המשפט קיבל בקשה של החברה הטייוונית UMC, שטוענת שמיקרון הפרה זכויות שלה בפטנטים ● גם אם מדובר באיסור זמני, מדובר במכה קשה לחברה, שמסתמכת מאוד על השוק הסיני

צרות משפטיות בסין. מיקרון

מכה ליצרנית הזיכרונות האמריקנית מיקרון (Micron): בית משפט בסין החליט לאסור על החברה למכור 26 מהמוצרים שלה במדינה, לפחות באופן זמני. ההחלטה התקבלה במשפט על הפרת פטנטים, בו נתבעה החברה על פגיעה בקניין רוחני של יצרנית הזיכרונות הטייוונית UMC בהיבטים שונים, שכוללים גישה דינמית לזיכרונות RAM ולזיכרונות NAND.

התביעה הוגשה בינואר השנה ובה טענה החברה הטייוונית שגניבת הפטנטים שלה שימשה את מיקרון לייצור מוצרים שונים, כגון מוצרי אחסון. UMC ביקשה מבית המשפט לעצור את המכירות של מיקרון בסין, לפחות של המוצרים שלטענתה מכילים טכנולוגיה שלה, וכן לאסור עליה לייצא ו/או לייבא זיכרונות מהמדינה. בנוסף, היא דרשה את השמדת המלאי הקיים ותשלום פיצויים.

יצוין כי התביעה באה לאחר שמיקרון טענה נגד UMC שהיא שיתפה פעולה עם חברת שבבים סינית אחרת כדי לגנוב ממנה סודות מסחריים, שמטרתם הייתה לעזור לצמיחה של התעשייה הסינית בתחום הזיכרונות.

גם אם מדובר בהליך זמני, הקביעה הנוכחית של בית המשפט מהווה מכה קשה עבור מיקרון. מחצית מההכנסות שלה ב-2017 הגיעו מהשוק הסיני, שנחשב לצרכן הגדול ביותר של זיכרונות, ולו רק בגלל תעשיית הטלפונים הענקית שלו.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים