תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גוגל שמה את חבל התלייה על צווארה של Allo
(לא) היה נעים להכיר. Allo

גוגל שמה את חבל התלייה על צווארה של Allo

ההחלטה לסגור את אחת מאפליקציות השיחות המיידיות של החברה ריחפה לה באוויר זה זמן מה ● בניגוד ליישום הדומה Duo שהושק יחד איתה, Allo לא הצליחה לצבור קהל אוהדים - כשהחברה עצמה מודה שהיא לא עמדה בציפיות

מאת 1 במאי 2018, 14:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) החליטה להפסיק להשקיע משאבים בפיתוח ובתחזוקה של Allo, אחת מאפליקציות השיחות המיידיות שלה.

החברה אמנם לא סוגרת את השירות באופן מוחלט, והוא ימשיך להיות זמין לפחות בינתיים לאלו שכבר הורידו ומשתמשים באפליקציה. אך מבחינת פיתוח – המיקוד כבר עבר לאפליקציה החדשה עליה הכריזה החברה שמבוססת על תקן המסרונים החדש, RCS.

ההחלטה לסגור את Allo כבר הייתה תלויה באוויר זמן רב. בניגוד לאפליקציית שיחות הווידאו Duo שהושקה יחד איתה, Allo לא הצליחה לצבור קהל אוהדים, כשגוגל עצמה מודה שהיא לא עמדה בציפיות.

גוגל השקיעה בהתחלה לא מעט ב-Allo כדרך לקדם את הסייען האישי שלה, Google Assistant, אך בעולם של ווטסאפ (WhatsApp), Facebook Messenger וגם טלגרם (Telegram), היא לא הצליחה לצבור נתח שוק ראוי.

כאמור, גוגל ממשיכה לאפשר את השימוש ב-Allo, ולפי החברה היא תמשיך לקבל תמיכה. אבל אפשר לשער שזה לא יקרה לאין קץ.

גוגל שמה את חבל התלייה על צווארה של Allo Reviewed by on . גוגל (Google) החליטה להפסיק להשקיע משאבים בפיתוח ובתחזוקה של Allo, אחת מאפליקציות השיחות המיידיות שלה. החברה אמנם לא סוגרת את השירות באופן מוחלט, והוא ימשיך להי גוגל (Google) החליטה להפסיק להשקיע משאבים בפיתוח ובתחזוקה של Allo, אחת מאפליקציות השיחות המיידיות שלה. החברה אמנם לא סוגרת את השירות באופן מוחלט, והוא ימשיך להי Rating: 0

הגיבו