תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » הנמר מסייר במתחם הסטארט-אפים של מיקרוסופט בתל אביב
פותחים את השער לסטארט-אפים. מתחם ה-StartHub של מיקרוסופט בתל אביב. צילום: יח"צ

הנמר מסייר במתחם הסטארט-אפים של מיקרוסופט בתל אביב

המתחם, שממוקם ברחוב אבן גבירול, כולל את האקסלרטור המקומי של החברה ואת StartHub, שמסייע לסטארט-אפיסיטים בישראל בכל מה שמיקרוסופט העולמית יכולה להציע ● הנמר היה וראה

מאת 2 בינואר 2018, 15:37 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מיקרוסופט (Microsoft) ממוקמת בכמה ערים בארץ: הרצליה, רעננה, חיפה ועוד. באחרונה פתחה החברה במבנה של WeWork ברחוב אבן גבירול בתל אביב את משרדיה שתומכים באקו-סיסטם של הסטארט-אפים בישראל. משם פועלים האקסלרטור של מיקרוסופט, בניהולו של צחי וייספלד, שאחראי לכל האקסלרטורים של החברה סביב העולם, וה-StartHub, שמסייע לסטארט-אפיסיטים בישראל בכל מה שמיקרוסופט העולמית יכולה להציע – בתחומים רבים ומגוונים. מסיור קצר שערכתי ומהסבר ממצה שקיבלתי, הבנתי את התמונה – הוורודה – במלואה.

מיקרוסופט מתמקדת בארבע השנים האחרונות בליווי חברות וממשלות בטרנספורמציה הדיגיטלית ובהטמעת הענן שלה, Azure. זאת, תוך שימת דגש מיוחד על סטארט-אפים, כאשר המטרה של חברת הענק היא להפוך לשותף האולטימטיבי למסע של החברות הצעירות.

פותחים דלת: ההצעה של מיקרוסופט לסטארט-אפים

"המשימה של מיקרוסופט היא להעצים חברות סטארט-אפ בכל שלב שלהן במסע, כדי להשיג יותר", אמרה שירה פאיאנס בירנבאום, ה-COO וה-CMO של מיקרוסופט ישראל. "ההצעה שלנו לחברות הסטארט-אפ מקיפה – בין אם זה לקחת רעיון משלב ההשראה ועד לפיתוח הקוד, לבנות את העסק וללוות אותו באמצעות סיוע בפיתוח עסקי (Go to market), לסייע לו להגיע לשווקים וללקוחות חדשים, ולחבר סטארט-אפים לארגונים גדולים, דוגמת בנק אוף אמריקה, איזיג'ט, בריטיש טלקום, לופטהנזה וקוקה קולה. מיקרוסופט כאן כדי לעזור. באמצעות פתיחת דלת ומתן גישה למשאבים וללקוחות שלה ברחבי העולם, קשרים עסקיים חזקים, מומחיות בתעשייה וידע טכני נרחב, מיקרוסופט מלווה את הצלחתן של אינספור חברות סטארט-אפ בישראל ובעולם".

שירה פאיאנס בירנבאום, ה-COO וה-CMO של מיקרוסופט ישראל. צילום: גיל קרמר

שירה פאיאנס בירנבאום, ה-COO וה-CMO של מיקרוסופט ישראל. צילום: גיל קרמר

החטיבה הטכנולוגית של מיקרוסופט ישראל מונה כיום עשרות עובדים, שמתמחים במתן פתרונות טכניים ועסקיים, בדגש על פיתוח, DevOps ,Big Data ותשתיות. אסף יעקובי, ה-CTO של החברה, ציין כי "עבור סטארט-אפים שמתמקדים בשירותי ענן או SaaS (תוכנה כשירות), Azure הוא פלטפורמת הענן הציבורית הגדולה בעולם, והוא מציע תשתית טכנולוגית בשלה וחדשנית לכל פתרון. המשתמשים מקבלים את העזרה הטכנית שהם צריכים כדי להתחיל ולצמוח, בליווי צוות מקומי של ארכיטקטים וצוות בינלאומי של מומחים. כמו כן, מיקרוסופט מסייעת להתאים מוצרים מדור קודם לעידן הענן, תוך עמידה בדרישות השוק המקומי והרגולציה".

לדבריו, "הפריסה הרחבה של הדטה סנטרים של מיקרוסופט מאפשרת לסטארט-אפים לעמוד בכל הסטנדרטים בעולם – בו זמנית".

אסף יעקובי, ה-CTO של מיקרוסופט ישראל. צילום: רמי זרנגר

אסף יעקובי, ה-CTO של מיקרוסופט ישראל. צילום: רמי זרנגר

התרשמתי שהמעטפת שמציעה מיקרוסופט מסייעת באמצעות פתיחת דלתות במספר תחומים:

• דלת טכנולוגית לענן, שמאפשרת ייעוץ וסיוע בפתרון אתגרים טכנולוגיים במסגרת פגישות אחד על אחד עם ארכיטקטי הענן של החברה. כמו כן, היא מציעה הכשרות והסמכות ענפות של אנשים הטכניים בקרב הלקוחות.

• דלת פיתוח עסקי, על ידי יצירת חיבור לרשת הגלובלית של מיקרוסופט, לשווקים חדשים וללקוחות אנטרפרייז גדולים בעולם, לידע ולמומחיות בתעשייה, ולמכירת הפתרונות של הסטארט-אפ ב-Marketplace של מיקרוסופט כהצעה משותפת (Co-cell) שלה ושל הסטארט-אפ המוכר.

• ודלת הרגולציה והייעוץ המשפטי, שבמסגרתה מציעה חברת הענק ייעוץ בנוגע לסוגיות שמטרידות חברות רבות בתחילת דרכן.

בהקשר זה, מיקרוסופט השיקה בשבוע שעבר את קמפיין הדלתות הכחולות We open Doors for you, שניתן לראות מתחת לפסקה זו.

StartHub – מתחם פיזי ו-וירטואלי

ה-StartHub, שהוקם באחרונה, הוא מקום פיזי – כאמור, ב-WeWork באבן גבירול בתל אביב – אבל גם הרבה מעבר לכך: הוא מהווה מנוע וירטואלי עבור חברות סטארט-אפ, יזמים ומפתחים, ומאפשר להם הזדמנות ללמוד, להתפתח ולעשות דברים גדולים כקהילה. ראיתי שבמקום ניתן לחוות בצורה מושלמת את חוויית הענן של מיקרוסופט. לכל חברה יש שם הזדמנות לפגוש ארכיטקטים מובילים ושותפים אחד על אחד, לעבוד על מגוון רחב של פתרונות וטכנולוגיות בענן – כולל אינטרנט של הדברים, Dynamics, בלוקצ'יין, אבטחה ופיתוח אפליקציות ענן, להשתתף בתכניות הכשרה ולהצטרף לפגישות, להאקתונים, לאירועי קהילה ולסשנים Hands-On.

מציצה מהדלת: שירה פאיאנס בירנבאום, ה-COO וה-CMO של מיקרוסופט ישראלמציצה מהדלת: שירה פאיאנס בירנבאום, ה-COO וה-CMO של מיקרוסופט ישראל. צילום: יח"צ

באתר של StartHub ניתן ללמוד ולהתכונן למעבר לענן, עם מגוון רחב של הדרכות מקוונות זמינות, שכוללות Online Certifications ומסלולי לימוד על: Azure, Data Science, Windows, Office365 ו-Dynamics 365.

מיקרוסופט מזמינה את היזמים שביניכם להגיע ל-StartHub על מנת לפגוש את המומחים שלה. הם כבר יפתחו את הדלת המתאימה ביותר עבורכם.

הנמר מסייר במתחם הסטארט-אפים של מיקרוסופט בתל אביב Reviewed by on . מיקרוסופט (Microsoft) ממוקמת בכמה ערים בארץ: הרצליה, רעננה, חיפה ועוד. באחרונה פתחה החברה במבנה של WeWork ברחוב אבן גבירול בתל אביב את משרדיה שתומכים באקו-סיסטם מיקרוסופט (Microsoft) ממוקמת בכמה ערים בארץ: הרצליה, רעננה, חיפה ועוד. באחרונה פתחה החברה במבנה של WeWork ברחוב אבן גבירול בתל אביב את משרדיה שתומכים באקו-סיסטם Rating: 0

הגיבו