תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » רדוקסיו מגייסת עשרות עובדים למרכז הפיתוח בישראל
מחפשים אנשים טובים שמייצרים וייב של יעילות, יצירתיות וכיף. רדוקסיו. צילום: ג'ואי כהן

רדוקסיו מגייסת עשרות עובדים למרכז הפיתוח בישראל

החברה יוצאת במהלך לגיוס עובדים חדשים, ובעיקרם מתכנתים מהשורה הראשונה, לפיתוח מוצרי העתיד של החברה

מאת 9 בנובמבר 2017, 16:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רדוקסיו (Reduxio) הבינלאומית מגייסת עשרות עובדים למרכז הפיתוח בישראל, ומחפשת את הדור הבא של המתכנתים.

החברה מפתחת מערכת אחסון נתונים, שמשווקת בישראל על ידי קונסיסט, עם יכולות כגון חזרה לכל נקודה בזמן באופן מיידי, העברת נתונים ו/או שחזורם ממערכות חיצוניות או מהענן – באפס זמן ועוד.

רדוקסיו מונה היום כ-100 עובדים ברחבי העולם, כמחציתם בישראל ומגדילה בימים אלה לאחר סיום סבב הגיוס האחרון את נפח הפיתוח וצפויה להמשיך לגדול במהלך 2018.

לדברי דרור גרנות, סמנכ"ל הנדסה ברדוקסיו, "הגיוס הנוכחי יתמקד בעיקר בהגדלת הפיתוח. יכולות טכניות הן מרכיב קריטי, אך לחלוטין לא היחיד. אנחנו מחפשים אנשי תוכנה עצמאיים, חזקים, אינטסיביים וכאלה שנרצה לשתות איתם בירה לאחר העבודה".

"מרכז הפיתוח ממוקם בפתח תקווה והוא לעצמו משלב את המרכיבים שאנחנו מחפשים במועמדים: זהו שילוב של משרד פתוח ואנשים טובים שמייצרים וייב של יעילות , יצירתיות וכיף".

רדוקסיו פרוסה ברחבי העולם, עם מטה בסן פרנסיסקו, תשעה משרדי מכירות בארצות הברית ומשרדי מכירות נוספים בהולנד, צרפת, אנגליה וישראל. כל הפיתוח של החברה מתבצע במרכז הפיתוח בישראל.

לפירוט משרות באתר החברה לחצו כאן.

רדוקסיו מגייסת עשרות עובדים למרכז הפיתוח בישראל Reviewed by on . רדוקסיו (Reduxio) הבינלאומית מגייסת עשרות עובדים למרכז הפיתוח בישראל, ומחפשת את הדור הבא של המתכנתים. החברה מפתחת מערכת אחסון נתונים, שמשווקת בישראל על ידי קונס רדוקסיו (Reduxio) הבינלאומית מגייסת עשרות עובדים למרכז הפיתוח בישראל, ומחפשת את הדור הבא של המתכנתים. החברה מפתחת מערכת אחסון נתונים, שמשווקת בישראל על ידי קונס Rating: 0

הגיבו