תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » קרן לינוקס השיקה פרויקט המסייע למשתמשי מחשבי מיינפריים
המיינפריים - כבר לא בבורסה. צילום אילוסטרציה: מתוך ויקיפדיה

קרן לינוקס השיקה פרויקט המסייע למשתמשי מחשבי מיינפריים

המהלך הנוכחי מובל בידי יבמ, שתרמה כ-250 אלף שורות קוד לקהילת הלינוקס ● המטרה היא לעזור לחברות המשתמשות במחשבים אלה ולהביא לשימוש רב יותר במיינפריים, על ידי הפחתת העלות והמורכבות של החזקת מחשב כזה

מאת 18 באוגוסט 2015, 10:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

קרן לינוקס (Linux Foundation) הכריזה על פרויקט חדש בשם Open Mainframe Project, שמיועד לתחום מחשבי המיינפריים. מטרת הפרויקט היא לסייע לחברות המשתמשות במחשבי מיינפריים על ידי יצירת כלים בקוד פתוח באמצעות עבודה משותפת עם לקוחות, יצרנים וספקי שירותים הפועלים בתחום.

הפרויקט הנוכחי מובל בידי יבמ (IBM), הספקית הגדולה ביותר של מחשבי מיינפריים, והיא כבר תרמה כ-250 אלף שורות קוד לקהילת הלינוקס. החברה החליטה לקחת את ההובלה, לאור מה שמוגדר על ידי הקרן כדרישה הולכת וגוברת למהלך כזה.

בנוסף הכריזה יבמ שהיא יצרה שותפות עם קנוניקל (Canonical), החברה המסחרית שעומדת מאחורי הפצת הלינוקס אובונטו (Ubuntu), כדי ליצור גרסה של מערכת ההפעלה שלה שתתאים לעבודה גם במחשבי מיינפריים.

החברות המעורבות בפרויקט, ובמיוחד יבמ, מקוות להביא לשימוש רב יותר במיינפריים על ידי הפחתת העלות והמורכבות של החזקת מחשב כזה.

קרן לינוקס השיקה פרויקט המסייע למשתמשי מחשבי מיינפריים Reviewed by on . קרן לינוקס (Linux Foundation) הכריזה על פרויקט חדש בשם Open Mainframe Project, שמיועד לתחום מחשבי המיינפריים. מטרת הפרויקט היא לסייע לחברות המשתמשות במחשבי מיינ קרן לינוקס (Linux Foundation) הכריזה על פרויקט חדש בשם Open Mainframe Project, שמיועד לתחום מחשבי המיינפריים. מטרת הפרויקט היא לסייע לחברות המשתמשות במחשבי מיינ Rating: 0

הגיבו