תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל קידס: האם נראה בקרוב חשבונות ג'ימייל ויוטיוב מיוחדים לילדים?
אנחנו הילדים של גוגל. קרדיט איור: Bigstock

גוגל קידס: האם נראה בקרוב חשבונות ג'ימייל ויוטיוב מיוחדים לילדים?

כיום לא מציעות חברות אינטרנט דוגמת גוגל ופייסבוק אולם זה כנראה עומד להשתנות בקרוב ● ענקית הרשת כבר שוקדת על פיתוח גרסאות ילדים לשירותיה

מאת 20 באוגוסט 2014, 13:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בגוגל (Google) שוקלים להציע חשבונות אינטרנט מיוחדים לילדים עד גיל 13, ולאפשר להורים לשלוט על השימוש בחשבונות אלה – על פי דיווחים במדיה. בגוגל שוקדים כבר על פיתוח של גרסת  יו-טיוב (YouTube) מיוחדת לילדים ושוקלים פיתוח של חשבונות דומים לשירותים נוספים, דוגמת ג'ימייל (Gmail) – על פי ידיעה שהופיעה בפייננשל טיימס (Financial Times) ונסמכת על מקור יודע דבר.

כיום לא מציעות חברות אינטרנט דוגמת גוגל ופייסבוק (Facebook) שירותים לילדים מתחת גיל 13, אך קשה לגלות מקרים שבהם ילדים פותחים חשבון תוך הזנה של גיל כוזב. החוק בארצות הברית קובע אמצעי בקרה מחמירים על איסוף מידע על ילדים מתחת גיל 13 ועל השימוש בו.

על פי ידיעה אחרת שפורסמה בוול סטריט ג'ורנל (Wall Street Journal), ונסמכת גם היא על מקור יודע דבר, בגוגל מודעים לכך שהורים מעוניינים לפתוח חשבונות עבור ילדיהם ומבקשים לסייע להם בכך.

דובר גוגל, פיטר ברון, סירב להגיב על "שמועות וספקולציות".

גוגל קידס: האם נראה בקרוב חשבונות ג'ימייל ויוטיוב מיוחדים לילדים? Reviewed by on . בגוגל (Google) שוקלים להציע חשבונות אינטרנט מיוחדים לילדים עד גיל 13, ולאפשר להורים לשלוט על השימוש בחשבונות אלה – על פי דיווחים במדיה. בגוגל שוקדים כבר על פיתו בגוגל (Google) שוקלים להציע חשבונות אינטרנט מיוחדים לילדים עד גיל 13, ולאפשר להורים לשלוט על השימוש בחשבונות אלה – על פי דיווחים במדיה. בגוגל שוקדים כבר על פיתו Rating: 0

הגיבו