תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל מכחישה את הפרסומים על שירות שיתחרה בנטפליקס

גוגל מכחישה את הפרסומים על שירות שיתחרה בנטפליקס

ביו-טיוב, ששייך לגוגל, הכחישו את הדיווח של הניו-יורק פוסט ומסרו, כי הם מתמקדים כיום "בקידום ושיפור של שירות ההשכרה בארצות הברית" ● דובר יו-טיוב בבריטניה מסר, כי "אנחנו שוקדים אמנם על קידום המוצרים שלנו ברחבי העולם, אך איננו מתכוונים להציע בעתיד הקרוב השכרת תכנים באירופה"

מאת 28 בפברואר 2011, 12:24 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

דובר יו-טיוב (YouTube) בבריטניה הכחיש את הידיעה שפורסמה בסוף השבוע בניו-יורק פוסט (New York Post) ולפיה גוגל (Google) מתכננת להציע בבריטניה, במסגרת יו-טיוב, שירות לשידור וידאו (Streaming). על פי הידיעה שפורסמה, בגוגל מעדיפים להתמקד בהשכרה באירופה, משום ששם התחרות מועטה יותר.

אולם, דובר יו-טיוב בבריטניה ציין, כי "כיום אנחנו מתמקדים בקידום ושיפור של שירות ההשכרה בארצות הברית. אנחנו שוקדים אמנם על קידום המוצרים שלנו ברחבי העולם, אך איננו מתכוונים להציע בעתיד הקרוב השכרת תכנים באירופה".

גוגל מכחישה את הפרסומים על שירות שיתחרה בנטפליקס Reviewed by on . דובר יו-טיוב (YouTube) בבריטניה הכחיש את הידיעה שפורסמה בסוף השבוע בניו-יורק פוסט (New York Post) ולפיה גוגל (Google) מתכננת להציע בבריטניה, במסגרת יו-טיוב, שיר דובר יו-טיוב (YouTube) בבריטניה הכחיש את הידיעה שפורסמה בסוף השבוע בניו-יורק פוסט (New York Post) ולפיה גוגל (Google) מתכננת להציע בבריטניה, במסגרת יו-טיוב, שיר Rating:

הגיבו