תוכן פרסומי
ראשי » בראש הכותרות » היום ההכרעה מי יהיה מנכ"ל One1 תוכנה: ארז גולדשטיין או שי אוזון

היום ההכרעה מי יהיה מנכ"ל One1 תוכנה: ארז גולדשטיין או שי אוזון

שני המועמדים ייפגשו היום (א') עם מנכ"ל One1, עדי אייל, וישמעו ממנו על ההחלטה ● הבחירה היא חלק משינוי ארגוני שמבצעת One1, שבמהלכו יוקמו שתי חברות-על - One תוכנה ו-One1 תשתיות ● בראש חברת התשתיות יעמוד עדי שיין

מאת 2 בינואר 2011, 11:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מועצת המנהלים של One1 עומדת להכריע היום (א') מי יאייש את תפקיד מנכ"ל One1 תוכנה, אחת משתי חברות-העל החדשות שהקבוצה עומדת להקים במסגרת שינוי ארגוני שהיא מבצעת. על התפקיד מתמודדים ארז גולדשטיין, כיום מנכ"ל חטיבת התוכנה של One1, ושי אוזון, מנכ"ל OneE1UP.

חברת-העל השנייה שתוקם היא One1 תשתיות, שבראשה יעמוד עדי שיין, כיום ראש חטיבת המערכות של One1. חברה זו תרכז תחתיה את הפעילות של One1 מערכות ושל הראל טכנולוגיות מידע, שנרכשה על ידי One1 באוקטובר האחרון.

חטיבת התוכנה של One1 תכלול את הפעילות של One1UP ,One1ERP וחטיבת היועצים של הקבוצה. בראש חטיבת התוכנה עומד גולדשטיין, והיא מטפלת בפעילויות ה-CRM וה-BI של קבוצת One1. מועסקים בה כ-150 עובדים.

עדי אייל, בעל המניות העיקרי ב-One1 ימשיך לנהל את הקבוצה כולה, באמצעות שתי חברות-העל.

גולדשטיין ואוזון רואים את עצמם ראויים לתפקיד על סמך הניסיון הרב וההצלחות שצברו בשנים האחרונות. במהלך היום הם אמורים להיפגש עם אייל כדי לשמוע את החלטתו.

אם, בסופו של דבר, לא ייבחר אף אחד משני המועמדים, ההערכות הן שעלולים להיגרם זעזועים בצמרת One1.

היום ההכרעה מי יהיה מנכ"ל One1 תוכנה: ארז גולדשטיין או שי אוזון Reviewed by on . מועצת המנהלים של One1 עומדת להכריע היום (א') מי יאייש את תפקיד מנכ"ל One1 תוכנה, אחת משתי חברות-העל החדשות שהקבוצה עומדת להקים במסגרת שינוי ארגוני שהיא מבצעת. ע מועצת המנהלים של One1 עומדת להכריע היום (א') מי יאייש את תפקיד מנכ"ל One1 תוכנה, אחת משתי חברות-העל החדשות שהקבוצה עומדת להקים במסגרת שינוי ארגוני שהיא מבצעת. ע Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    בהצלחה ארז !

    הכל צפוי והרשות נתונה – ובטוב העולם נידון, והכול לפי רוב המעשה – בהצלחה!

הגיבו