תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » ב-FCC שוקלים לקבוע רף גבוה יותר ל-"אינטרנט מהיר"

ב-FCC שוקלים לקבוע רף גבוה יותר ל-"אינטרנט מהיר"

ברשות התקשורת הפדרלית הגיעו למסקנה שההגדרה הנוכחית, 4 מגה-סיביות לשנייה, לא מספיקה ● הציבור יחליט האם להרחיב אותה ל-10 או ל-25 מגה-סיביות לשנייה

מאת 2 ביוני 2014, 11:54 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רשות התקשורת הפדרלית (FCC) של ארצות הברית שוקלת לקבוע רף גבוה יותר לקצב גישה שיכול להיחשב כ-"אינטרנט מהיר בפס רחב".

הרשות מגדירה כיום "פס רחב" כקצב תקשורת של 4 מגה-סיביות לשנייה, אולם הוא לא יכול להיחשב כיום כמספיק, ולו משום שחלק מהשירותים להזרמת וידיאו מחייבים קצב תקשורת גבוה יותר כדרישת מינימום. בנטפליקס (Netflix), למשל, דורשים קצב תקשורת של לפחות 5 מגה-סיביות לשנייה.

על פי ידיעה שפורסמה בוושינגטון פוסט (Washington Post), ב-FCC מבקשים לקבל משוב מהציבור בשאלה אם לקבוע קצב תקשורת של 10 מגה-סיביות לשנייה או 25 מגה-סיביות לשנייה כקצב מינימלי שיכול להיחשב כ-"אינטרנט מהיר בפס רחב". אפילו האפשרות הנמוכה מבין השתיים גבוהה פי 2.5 מהרף הנוכחי.

לשינוי יהיו מספר השלכות – למשל ביחס לסקרים של אחוז האמריקנים שמשתמשים באינטרנט מהיר. סקר שנערך ב-2012, על פי ההגדרה הנוכחית של אינטרנט בפס רחב, העלה שרק 6% מהאמריקנים לא היו מחוברים אליו כלל. על פי ההגדרה החדשה, סביר להניח שהנתון יהיה גבוה בהרבה.

ב-FCC שוקלים לקבוע רף גבוה יותר ל-"אינטרנט מהיר" Reviewed by on . רשות התקשורת הפדרלית (FCC) של ארצות הברית שוקלת לקבוע רף גבוה יותר לקצב גישה שיכול להיחשב כ-"אינטרנט מהיר בפס רחב". הרשות מגדירה כיום "פס רחב" כקצב תקשורת של 4 רשות התקשורת הפדרלית (FCC) של ארצות הברית שוקלת לקבוע רף גבוה יותר לקצב גישה שיכול להיחשב כ-"אינטרנט מהיר בפס רחב". הרשות מגדירה כיום "פס רחב" כקצב תקשורת של 4 Rating:

הגיבו