תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הציוד לחדר הניתוח: איזמל, סכין מנתחים – ומשקפי גוגל

הציוד לחדר הניתוח: איזמל, סכין מנתחים – ומשקפי גוגל

ד"ר סלין ג'י. פראח, רופא הודי, ערך ניתוח תוך שהוא מרכיב משקפי גוגל ● הן שימשו אותו לצפייה בצילומי רנטגן והדמיות MRI

מאת 13 בינואר 2014, 13:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ד"ר סלין ג'י. פראח ערך ניתוח בכף רגל תוך שהוא מרכיב את משקפי גוגל (Google Glass), בהן הוא צפה בצילומי רנטגן והדמיות MRI שסייעו לו במהלך הניתוח. בניתוח צפו בשידור חי המשתתפים בכנס רפואי שנערך בסוף השבוע בג'ייפור שבהודו – כך על פי ידיעה שהופיעה בעיתון India Today.

ד"ר אשיש שארמה, שעמד בראש צוות רופאים מארצות הברית שהשתתפו בכנס בהודו, אמר כי המשקפיים אפשרו למנתח גם לשמור על קשר עם משפחת המנותח במהלך הניתוח. "זו טכנולוגיה מדהימה", סיפר הרופא על החוויה.

הוא הוסיף כי "בעבר, כדי להתייעץ עם רופאים אחרים במהלך הניתוח, היינו צריכים לבצע צילומים מזוויות שונות – דבר שהיה כרוך בתנועה ובסכנה לזיהומים. בטכנולוגיה החדשה, כל אחד בעולם יכול לראות בזמן אמת בדיוק את מה שרואה הרופא המנתח".

יש לציין שאחד היתרונות של טכנולוגיית המשקפיים הוא היכולת לסייע גם באזורים מרוחקים, שבהם קשה יותר לקיים תקשורת.

הציוד לחדר הניתוח: איזמל, סכין מנתחים – ומשקפי גוגל Reviewed by on . ד"ר סלין ג'י. פראח ערך ניתוח בכף רגל תוך שהוא מרכיב את משקפי גוגל (Google Glass), בהן הוא צפה בצילומי רנטגן והדמיות MRI שסייעו לו במהלך הניתוח. בניתוח צפו בשידו ד"ר סלין ג'י. פראח ערך ניתוח בכף רגל תוך שהוא מרכיב את משקפי גוגל (Google Glass), בהן הוא צפה בצילומי רנטגן והדמיות MRI שסייעו לו במהלך הניתוח. בניתוח צפו בשידו Rating:

הגיבו