ראשי » בראש הכותרות » טסים אל על – עם הדרימליינר
מימין: תמי בורוביץ', מבעלי אל על; מנכ"ל אל על, דוד מימון; שר התחבורה, ישראל כץ; אלי דפס, יו"ר אל על; וריי קונור, יו"ר בואינג. צילום: סיון פרג'

טסים אל על – עם הדרימליינר

הנמר נכח בטקס שערכה חברת התעופה לכבוד מטוס החלומות החדש, שאל על תקבל 16 יחידות ממנו - בהשקעה כוללת של 1.25 מיליארד דולר

מאת 12 ביוני 2017, 16:08 א+ / א- הדפסה הדפסה

משתתפים רבים, ובראשם שר התחבורה, ישראל כץ, ומנכ"ל אל על, דוד מימון, התכנסו אתמול (א') כדי לצפות בדרימליינר – המטוס החדש, מסוג בואינג 787, של חברת התעופה.

מימון הציג בפני המשתתפים המשתאים את המטוס, הראשון מבין 16 מטוסי הדרימליינר שתקבל אל על, בהשקעה כוללת של יותר מ- 1.25 מיליארד דולר.

הדרימליינר הראשון יצטרף לצי המתחדש של החברה בעוד כחודשיים ובספטמבר הוא כבר יבצע טיסות לאירופה. החל מסוף אוקטובר הוא ישולב בהדרגה בטיסות ליעדים ארוכי הטווח של אל על – בצפון אמריקה ובמזרח הרחוק.

ניתן היה לחוש באירוע שקליטת מטוסי הדרימליינר בחברה היא אחד המהלכים המשמעותיים בענף התחבורה האזרחית בישראל בשנים האחרונות. המטוסים האלה צפויים להזניק את אל על מעלה, ולסייע לשיפור חוויית הטיסה של הנוסעים ומצבה של החברה.

הדרימליינר של אל על. צילום: PriestmanGoode

הדרימליינר של אל על. צילום: PriestmanGoode

הדרימליינר - מבט מבפנים. צילום: PriestmanGoode

הדרימליינר – מבט מבפנים. צילום: PriestmanGoode

טסים אל על – עם הדרימליינר Reviewed by on . משתתפים רבים, ובראשם שר התחבורה, ישראל כץ, ומנכ"ל אל על, דוד מימון, התכנסו אתמול (א') כדי לצפות בדרימליינר - המטוס החדש, מסוג בואינג 787, של חברת התעופה. מימון משתתפים רבים, ובראשם שר התחבורה, ישראל כץ, ומנכ"ל אל על, דוד מימון, התכנסו אתמול (א') כדי לצפות בדרימליינר - המטוס החדש, מסוג בואינג 787, של חברת התעופה. מימון Rating: 0

אודות פלי הנמר

פלי הנמר
פלי הנמר פועל כבר קרוב ל-50 שנה בתעשיית ה-IT בישראל ובעולם. יחד עם אשתו - שותפתו לחיים ולעבודה, דליה אסיא פלד, ייסד את קבוצת אנשים ומחשבים בשנת 1981, והשניים מנהלים ועומדים בראשה עד היום. בנוסף להיותו נשיא ויזם אנשים ומחשבים, משמש הנמר גם כעורך האחראי (Editor-in-Chief) וככתב המדווח מאירועי היי-טק ברחבי עולם. בין שלל הפעילויות שלו, מצליח פלי למצוא זמן גם להרצות וללמד כיצד להצליח בעידן היזמות החדש, על פי המודל שפיתח: LETS (ר"ת Leader, Entrepreneur, Tiger, Salesperson). לפני שהקים את אנשים ומחשבים, שימש הנמר כמנהל השיווק של יבמ ישראל במשך כעשר שנים וכקצין פיתוח במרכז המחשבים של צה"ל במשך חמש שנים.

הגיבו