תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » הרכב המשומש של אובאמה – עכשיו באיביי

יד ראשונה מנשיא

הרכב המשומש של אובאמה – עכשיו באיביי

האדם שרכש מהנשיא הנכנס של ארה"ב קרייזלר 300C כחולה מודל 2005, קיבל כבר יותר מ-40 הצעות - בסכום של עד 125,100 דולרים

מאת 14 בדצמבר 2008, 15:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

המעריצים הרבים של הנשיא הנכנס של ארה"ב, ברק אובאמה, יכולים להתחרות כעת על הזכות לרכוש מכונית שהייתה בעבר בבעלותו: סכום המינימום לרכישת המכונית – קרייזלר 300C כחולה מודל 2005, שבמקור עלתה (בארה"ב) 35,000 דולרים – עומד על 100,000 דולרים והמכירה תינעל ב-17 בדצמבר.

לפני שנבחר כמועמד של המפלגה הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב מכר אובאמה את הקרייזלר ורכש רכב פנאי היברידי מסוג פורד אסקייפ. זאת, לאחר שנמתחה עליו ביקורת בטענה שבעוד שהוא קורא ליצרניות הרכב האמריקניות לייצר מכוניות ידידותיות יותר לסביבה, הוא עצמו נוהג במכונית בזבזנית במיוחד: הקרייזלר מצוידת במנוע V8 וצריכת הדלק שלה היא כארבעה עד שישה קילומטרים לליטר – בהתאם לתנאי הדרך ועומס התנועה.

טים או'בויל, מנהל מסעדה סמוך לשיקאגו, רכש את הקרייזלר מסוחר מכוניות משומשות מבלי לדעת מי היו בעליה הקודמים. לאחר שהתברר לו "הייחוס" שלה החליט להציע אותה למכירה באתר איביי. רשימת האבזור כוללת מערכת ניווט, מחממי מושבים, בקרת שיוט, בקרת אקלים מפוצלת לשני אזורים וגגון שמש. המושבים מרופדים בעור אפור ו-"צלחות" הגלגלים מצופות כרום. נכון לאמש (א') התקבלו 43 הצעות בסכום של עד 125,100 דולרים.

לאחר שנבחר אובאמה לנשיא, סביר להניח שהוא לא יזכה להזדמנויות רבות לנהוג בפורד החדשה, מאחר והנשיאים ורעיותיהם מוסעים במכוניות שרד – ואולי גם הפורד תוצע למכירה.

מי שמעוניין, מוזמן לנסות ולזכות ברכב באתר איביי, בכתובת הבאה.

הרכב המשומש של אובאמה – עכשיו באיביי Reviewed by on . המעריצים הרבים של הנשיא הנכנס של ארה"ב, ברק אובאמה, יכולים להתחרות כעת על הזכות לרכוש מכונית שהייתה בעבר בבעלותו: סכום המינימום לרכישת המכונית - קרייזלר 300C כח המעריצים הרבים של הנשיא הנכנס של ארה"ב, ברק אובאמה, יכולים להתחרות כעת על הזכות לרכוש מכונית שהייתה בעבר בבעלותו: סכום המינימום לרכישת המכונית - קרייזלר 300C כח Rating:

הגיבו