תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » יאהו! תפטר יותר מאלף עובדים בימים הקרובים

יאהו! תפטר יותר מאלף עובדים בימים הקרובים

במסגרת הארגון מחדש שעוברת חלוצת האינטרנט, עשויים מכתבי הפיטורין להימסר כבר בימים הקרובים ● העובדים שיפוטרו יתבקשו לעזוב מיד את תחומי החברה וילוו בנימוס על ידי אנשי אבטחה - כמקובל בחברה

מאת 10 בדצמבר 2008, 17:21 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ככל הנראה יקבלו לפחות אלף עובדים ביאהו! מכתבי פיטורין כבר בימים הקרובים, על פי דיווח שפורסם באתר All Things Digital של דאו ג'ונס. הפיטורין יבוצעו בכל המחלקות, אך הפגיעה במחלקת משאבי האנוש ומחלקת הכספים עשויה להיות קשה יותר. העובדים שיפוטרו יתבקשו לעזוב מיד את תחומי החברה וילוו בנימוס על ידי אנשי אבטחה כמקובל בחברה, על פי האתר.

באתר All Things Digital מעריכים, כי כתוצאה מהפיטורין ובמסגרת הארגון מחדש עשויים להתבטל פרויקטים שלמים ביאהו!. מאחר והחברה גם הקפיאה גיוס של עובדים חדשים, הרי שההיקף הכולל של כוח האדם עשוי להצטמצם עוד יותר.

מריאיון שהעניק בימים האחרונים מנכ"ל מיקרוסופט, סטיב באלמר, לוול סטריט ג'ורנל, ניתן להסיק כי הוא שב לתמוך ברכישה של יאהו!, או לפחות של עסקי החיפוש שלה, וכי שתי החברות עשויות להגיע להסכם עוד לפני סוף השנה. "בדרך כלל עדיף ליישם רעיונות טובים במוקדם ולא במאוחר. מבחינתנו, ובמיוחד מבחינתה של יאהו!, עדיף מוקדם ממאוחר", אמר באלמר. "אולם, בסופו של דבר, גם יאהו! צריכה להביע עניין, כפי שאני הבעתי". באלמר הדגיש, כי לא מתקיימים כיום מגעים בין החברות, אך הודה כי גם אילו היו מתקיימים מגעים כאלה, לא היה מדווח עליהם לציבור.

יאהו! תפטר יותר מאלף עובדים בימים הקרובים Reviewed by on . ככל הנראה יקבלו לפחות אלף עובדים ביאהו! מכתבי פיטורין כבר בימים הקרובים, על פי דיווח שפורסם באתר All Things Digital של דאו ג'ונס. הפיטורין יבוצעו בכל המחלקות, א ככל הנראה יקבלו לפחות אלף עובדים ביאהו! מכתבי פיטורין כבר בימים הקרובים, על פי דיווח שפורסם באתר All Things Digital של דאו ג'ונס. הפיטורין יבוצעו בכל המחלקות, א Rating:

הגיבו