תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » גוגל הציגה יישום לעריכת וידיאו עבור אנדרואיד 3.0

גוגל הציגה יישום לעריכת וידיאו עבור אנדרואיד 3.0

אריק שמידט, המנכ"ל הפורש של גוגל, אמר בוועידת MWC בברצלונה, כי היישום יאפשר לשלב בין תמונות סטילס לסרטוני וידיאו ולשתף את התכנים ברשת ● כמו כן, ניתן יהיה להוסיף באמצעותו פס קול ואפקטים דוגמת Fade to Black בסיום הסרטון

מאת 16 בפברואר 2011, 13:36 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בוועידת הסלולר העולמית MWC בברצלונה הציגה גוגל (Google) יישום חדש לעריכת וידיאו עבור גרסת Honeycomb של מערכת ההפעלה אנדרואיד 3.0 (3.0 Android), שמיועדת למחשבי לוח ותושק בקרוב במחשבי הלוח Xoom של מוטורולה (Motorola).

היישום החדש הוצג על ידי אריק שמידט, המנכ"ל הפורש של גוגל, במהלך נאומו בוועידה. הוא אמר, כי היישום יאפשר לשלב בין תמונות סטילס לסרטוני וידיאו ולשתף את התכנים ברשת. כמו כן, ניתן יהיה להוסיף באמצעותו פס קול ואפקטים דוגמת Fade to Black בסיום הסרטון.

גוגל הציגה יישום לעריכת וידיאו עבור אנדרואיד 3.0 Reviewed by on . בוועידת הסלולר העולמית MWC בברצלונה הציגה גוגל (Google) יישום חדש לעריכת וידיאו עבור גרסת Honeycomb של מערכת ההפעלה אנדרואיד 3.0 (3.0 Android), שמיועדת למחשבי ל בוועידת הסלולר העולמית MWC בברצלונה הציגה גוגל (Google) יישום חדש לעריכת וידיאו עבור גרסת Honeycomb של מערכת ההפעלה אנדרואיד 3.0 (3.0 Android), שמיועדת למחשבי ל Rating:

הגיבו