שוק הסייבר רותח: ארמיס הגיעה לשווי של כ-3.5 מיליארד דולר

החברה השלימה סבב גיוס של 300 מיליון דולר ובתשעת החודשים האחרונים הכפילה את שוויה בכמעט פי 1.5 ● המערכת שלה מאפשרת לארגונים לזהות את כל המכשירים המחוברים ברשת שלהם ולאבטח אותם

מימין: יבגני דיברוב, מנכ"ל ארמיס, ונדיר יזרעאל, סמנכ"ל הטכנולוגיות שלה.

עולם הסייבר הישראלי ממשיך לרתוח, והפעם תורה של ארמיס להודיע על גיוס כספי ניכר לפי שווי מכובד בהחלט: קרוב לשנתיים אחרי שהחברה נרכשה לפי שווי של 1.1 מיליארד דולר, ותשעה חודשים אחרי שגייסה 125 מיליון דולר לפי שווי כמעט כפול, היא מודיעה היום (ב') כי גייסה 300 מיליון דולר לפי שווי של 3.4 מיליארד. בחברה אומרים שכמו בסבבים קודמים, כל סכום הגיוס ייכנס לקופתה, והיא תשתמש בו כדי לרכוש חברות בתחומי פעילותה, להרחיב את מערכי השיווק והמכירות ולהגדיל בשנה הקרובה את מספר העובדים ב-50%.

עד היום גייסה ארמיס סכום כולל של 600 מיליון דולר. את הגיוס הנוכחי הובילה קרן הפרייבט אקוויטי OEP (ר"ת One Equity Partners) ואנדרו דאן, שותף בקרן, יצטרף לדירקטוריון החברה. בין המשקיעים הבולטים בחברת הסייבר הישראלית, שהשתתפו אף בסבב זה, ניתן למצוא את אינסייט פרטנרס, שתמשיך להיות בעלת השליטה בה; ברוקפילד טק פרטנרס, זרוע ההשקעות הצומחות של ברוקפילד ניהול נכסים; Capital G, קרן הצמיחה של אלפבית, החברה האם של גוגל; וסייברסטארטס. אלגרו מיקרוסיסטמס, חברת שבבים עם שווי שוק של כשישה מיליארד דולר, תהיה החברה הראשונה מהפורטפוליו של OEP שתפרוס את ההגנה של ארמיס על גבי הרשתות שלה.

בשלוש שנים בלבד: צמיחה של קרוב ל-9,000% בהכנסות

ארמיס פיתחה פלטפורמה שמציעה שילוב של מיפוי נכסים ואבטחה, שלדבריה מספקים מענה לסביבת האיומים החדשה שנוצרה בעקבות הגידול העצום במספר המכשירים המחוברים לרשת. IDC חוזה שעד 2025 יהיו בעולם יותר מ-40 מיליארד מכשירים מחוברים לאינטרנט. בין הלקוחות של ארמיס נמצאות חברות רבות מרשימת הפורצ'ן 1,000, שהמערכת שלה מאפשרת להן לראות את כל מכשירי האינטרנט של הדברים המנוהלים והלא מנוהלים שיש ברשותן, לרבות מכשירים רפואיים (IoMT), טכנולוגיה תפעולית (OT) ומערכות בקרה תעשייתיות (ICS). בסך הכול, החברה מגינה על יותר ממיליארד מכשירים מחוברים.

בשלוש השנים האחרונות הגדילה ארמיס את הכנסותיה בשיעור עצום של 8,826%, והיא נמנית על חברות הסייבר בעלות קצב הצמיחה המהיר בעולם. הגורמים שמאפשרים צמיחה עצומה זו הם גידול מהיר בנתח השוק שבו החברה פועלת, והתרחבות לוורטיקלים ולאזורים נוספים. דלויט דירגה באחרונה את ארמיס בין 25 חברות הטכנולוגיה הצומחות ביותר בצפון אמריקה.

יבגני דיברוב, מנכ"ל ומייסד שותף של ארמיס, אמר כי "אנחנו בונים ענקית סייבר גלובלית כחול לבן, שצומחת במהירות, ולכן כל כספי הגיוס ייכנסו לחברה וישמשו להתרחבות שלנו, במטרה לכבוש נתחי שוק נוספים. כושר הצמיחה שלנו תלוי בגיוס עובדים מבריקים בישראל ובהמשך של חדשנות טכנולוגית".

נדיר יזרעאל, סמנכ"ל הטכנולוגיות ומייסד שותף של החברה, ציין כי "אנחנו ממשיכים להתקדם לעבר בניית חברת ענק, ולכן החלטנו להכניס את כל הכסף לקופת החברה, ללא השקעות סקנדרי. ארמיס ממשיכה להתרחב בענפי הממשל הפדרלי, הממשל המקומי והחינוך, בנוסף לתחומי פעילותה המסורתיים בעולמות האינטרנט של הדברים, ה-IT, הרפואה והארגונים".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים