תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » גוגל רכשה חברה המציעה להפוך את הדסקטופ לשולחן תלת ממדי

גוגל רכשה חברה המציעה להפוך את הדסקטופ לשולחן תלת ממדי

החברה הנרכשת, Bump Technologies, מציעה תוכנה מאפשרת למשתמשי מקינטוש או חלונות לארגן את הקבצים במכתבה בתצורות תלת ממדיות שונות, דוגמת חפיסת קלפים או קבוצות נפרדות ● החברה מסרה, כי בעקבות הרכישה, היא לא תציע עוד את התוכנה למכירה, ולא תוציא עדכונים חדשים למוצרים הקיימים ● ההיקף הכספי של העסקה לא נמסר

מאת 3 במאי 2010, 16:48 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) רכשה את Bump Technologies, חברה המציעה את תוכנת BumpTop, שהופכת את הדסקטופ למעין שולחן בתלת ממד – כך הודיעה אתמול (א') החברה הנרכשת. הפרטים הכספיים של העסקה לא פורסמו.

בהודעה שפורסמה באתר החברה נכתב, כי "אנחנו שמחים להודיע שנרכשנו על ידי גוגל". עוד נכתב בהודעה, כי "תוכנת BumpTop למערכות ההפעלה חלונות (Windows) ומקינטוש (Mac) לא תוצע עוד למכירה. כמו כן, איננו מתכוונים להציע עדכונים נוספים למוצרינו הקיימים". עם זאת, החברה מסרה, כי ניתן יהיה להוריד תוכנות במשך שבוע אחד נוסף.

דובר גוגל אישר את העסקה, אך סירב למסור פרטים נוספים.

BumpTop הושקה באפריל 2009, לאחר שבאתר יו-טיוב (YouTube) הוצג סרטון שתיאר את המכתבה החלופית. התוכנה מאפשרת למשתמשי מקינטוש או חלונות לארגן את הקבצים במכתבה בתצורות תלת ממדיות שונות, דוגמת חפיסת קלפים או קבוצות נפרדות.

גוגל רכשה חברה המציעה להפוך את הדסקטופ לשולחן תלת ממדי Reviewed by on . גוגל (Google) רכשה את Bump Technologies, חברה המציעה את תוכנת BumpTop, שהופכת את הדסקטופ למעין שולחן בתלת ממד - כך הודיעה אתמול (א') החברה הנרכשת. הפרטים הכספיי גוגל (Google) רכשה את Bump Technologies, חברה המציעה את תוכנת BumpTop, שהופכת את הדסקטופ למעין שולחן בתלת ממד - כך הודיעה אתמול (א') החברה הנרכשת. הפרטים הכספיי Rating:

הגיבו